Әкімнің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 16 қыркүйекте № 24375 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес әкімнің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Қарасу ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Қарасу ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу ауылдық округінің әкімі Т. Чебан
Қарасу ауылдық округі әкімінің
2021 жылғы 10 қыркүйектегі
№ 6 шешіміне
қосымша
Әкімнің күшi жойылған кейбiр шешімдерінің тiзбесi
1. Восток ауылдық округі әкімінің "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына қауымдық сервитут белгілеу туралы" 2019 жылғы 14 мамырдағы № 1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8435 болып тіркелген) шешімі.
2. Қарасу ауылы әкімінің "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына қауымдық сервитут белгілеу туралы" 2019 жылғы 14 мамырдағы № 1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8442 болып тіркелген) шешімі.
3. Қарасу ауылдық округі әкімінің "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына қауымдық сервитут белгілеу туралы" 2020 жылғы 5 ақпандағы № 2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8951 болып тіркелген) шешімі.
4. Қарасу ауылдық округі әкімінің "Әкімнің 2019 жылғы 14 мамырдағы № 1 "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына қауымдық сервитут белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 10 қыркүйектегі № 10 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9446 болып тіркелген) шешімі.
5. Қарасу ауылдық округі әкімінің "Әкімнің 2019 жылғы 14 мамырдағы № 1 "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына қауымдық сервитут белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 10 қыркүйектегі № 11 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9447 болып тіркелген) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений акима
Решение акима Карасуского сельского округа Карасуского района Костанайской области от 10 сентября 2021 года № 6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 сентября 2021 года № 24375
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения акима согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Карасуского сельского округа Карасуского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Карасуского района после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карасуского сельского округа Т. Чебан
Приложение
к решению акима
Карасуского сельского округа
от 10 сентября 2021 года
№ 6
Перечень утративших силу некоторых решений акима
1. Решение акима Восточного сельского округа "Об установлении публичного сервитута акционерному обществу "Казахтелеком" от 14 мая 2019 года №1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8435).
2. Решение акима села Карасу "Об установлении публичного сервитута акционерному обществу "Казахтелеком" от 14 мая 2019 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8442).
3. Решение акима Карасуского сельского округа "Об установлении публичного сервитута акционерному обществу "Казахтелеком" от 5 февраля 2020 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8951).
4. Решение акима Карасуского сельского округа "О внесении изменений в решение акима от 14 мая 2019 года № 1 "Об установлении публичного сервитута акционерному обществу "Казахтелеком" от 10 сентября 2020 года № 10 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9446).
5. Решение акима Карасуского сельского округа "О внесении изменений в решение акима от 14 мая 2019 года № 1 "Об установлении публичного сервитута акционерному обществу "Казахтелеком" от 10 сентября 2020 года № 11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9447).