Павлодар облысы әкімдігінің 2021 жылғы 6 тамыздағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2021 жылғы 15 сәуірдегі "2021 жылға арналған субсидияланатын тұқымдардың әрбір санаты бойынша тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемдерін бекіту туралы" № 102/3 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 202/7 қаулысы
Павлодар облысы әкімдігінің 2021 жылғы 6 тамыздағы № 202/7 қаулысы. Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 тамызда № 23987 болып тіркелді
Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2021 жылғы 15 сәуірдегі № 102/3 "2021 жылға арналған субсидияланатын тұқымдардың әрбір санаты бойынша тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемдерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7253 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген 2021 жылға арналған субсидияланатын тұқымдардың әрбір санаты бойынша тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемі осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулыны Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Скаков
Павлодар облысы
әкімдігінің 2021 жылғы
6 тамыздағы № 202/7
қаулысына
қосымша
Павлодар облысы
әкімдігінің 2021 жылғы
15 сәуірдегі № 102/3
қаулысымен
бекітілген
2021 жылға арналған субсидияланатын тұқымдардың әрбір санаты бойынша тұқым
шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемдері
Бюджет түрі
Субсидия көлемдері, мың тенге
бірегей тұқымдар
элиталық тұқымдар
бірінші репродукция тұқымдары
екінші репродукция мақта тұқымдары
бірінші ұрпақ будандарының тұқымдары
элиталық көшеттер
Жергілікті

О внесении изменения в постановление акимата Павлодарской области от 15 апреля 2021 года № 102/3 "Об утверждении объемов бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства по каждой категории субсидируемых семян на 2021 год"
Постановление акимата Павлодарской области от 6 августа 2021 года № 202/7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 августа 2021 года № 23987
Акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 15 апреля 2021 года № 102/3 "Об утверждении объемов бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства по каждой категории субсидируемых семян на 2021 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7253) следующее изменение:
объемы бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства по каждой категории субсидируемых семян на 2021 год, утвержденные указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Скаков
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 6 августа 2021 года
№ 202/7
Утверждены
постановлением акимата
Павлодарской области
от 15 апреля 2021 года
№ 102/3
Объемы бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства по каждой
категории субсидируемых семян на 2021 год
Вид бюджета
Объемы субсидий, тысяч тенге
оригинальных семян
элитных семян
семян первой репродукции
семян хлопчатника второй репродукции
Семян гибридов первого поколения
элитных саженцев
Местный