Ақтоғай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 4 наурыздағы № 11/3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 наурызда № 7224 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46 – бабы 2–тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімінің қосымшасына сәйкес Ақтоғай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының сессия төрағасы Л. Дисенова
Ақтоғай аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Ташенев
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 4 наурыздағы
№ 11/3 шешіміне
қосымша
Ақтоғай аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Атаулы және мерекелік күндерге көмек алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмек мөлшерін белгілеу туралы" № 116/30 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3785 болып тіркелген, 2014 жылғы 8 мамырда аудандық "Ауыл тынысы", "Пульс села" газеттерінде жарияланған).
2. Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 қазандағы "Ақтоғай аудандық мәслихатының (V шақырылған, XXX кезектен тыс сессия) 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Атаулы және мерекелік күндерге көмек алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмек мөлшерін белгілеу туралы" № 116/30 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 159/37 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4173 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 қарашада аудандық "Ауыл тынысы", "Пульс села" газеттерінде жарияланған).
3. Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 ақпандағы "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Атаулы және мерекелік күндерге көмек алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмек мөлшерін белгілеу туралы" № 116/30 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 170/40 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4355 болып тіркелген, 2015 жылғы 26 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Актогайского районного маслихата
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 4 марта 2021 года № 11/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 марта 2021 года № 7224
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Актогайского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Актогайского районного маслихата Л. Дисенова
Секретарь Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев
Приложение
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области
от 4 марта 2021 года
№ 11/3
Перечень утративших силу некоторых решений Актогайского районного маслихата
1. Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 30 апреля 2014 года № 116/30 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3785, опубликовано 8 мая 2014 года в районных газетах "Ауыл тынысы", "Пульс села").
2. Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 28 октября 2014 года № 159/37 "О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата (V созыв, внеочередная XXX сессия) от 30 апреля 2014 года № 116/30 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4173, опубликовано 29 ноября 2014 года в районных газетах "Ауыл тынысы", "Пульс села").
3. Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 23 февраля 2015 года № 170/40 "О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 30 апреля 2014 года № 116/30 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4355, опубликовано 26 марта 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").

4. Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 қыркүйектегі "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Атаулы және мерекелік күндерге көмек алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмек мөлшерін белгілеу туралы" № 116/30 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 263/55 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6562 болып тіркелген, 2019 жылғы 12 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).

4. Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 26 сентября 2019 года № 263/55 "О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 30 апреля 2014 года № 116/30 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6562, опубликовано 12 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).