Шектеу іс-шараларын тоқтату және Павлодар облысы Аққулы ауданы Малыбай ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 1 маусымдағы "Аққулы ауданы Малыбай ауылдық округінің Малыбай ауылында орналасқан "Сырым" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс - шараларын белгілеу туралы" № 1-04/2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Аққулы ауданы Малыбай ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 31 тамыздағы № 1-04/6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 қыркүйекте № 24247 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35 - бабы 2 - тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы 1 - тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 - бабы 8) тармақшасына сәйкес және Аққулы ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық - санитариялық инспекторының 2021 жылғы 30 шілдедегі № 1-28/145 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Аққулы ауданы Малыбай ауылдық округінің Малыбай ауылында орналасқан "Сырым" шаруа қожалығының аумағында жануарлардың құтыру ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Павлодар облысы Аққулы ауданы Малыбай ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 1 маусымдағы "Аққулы ауданы Малыбай ауылдық округінің Малыбай ауылында орналасқан "Сырым" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-04/2 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22948 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққулы ауданы Малыбай ауылдық округінің әкімі А. Айгазинов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Малыбайского сельского округа района Аққулы Павлодарской области от 1 июня 2021 года № 1-04/2 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Сырым" расположенного в селе Малыбай Малыбайского сельского округа района Аққулы"
Решение акима Малыбайского сельского округа района Аққулы Павлодарской области от 31 августа 2021 года № 1-04/6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 сентября 2021 года № 24247
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района Аққулы от 30 июля 2021 года № 1-28/145, РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни бешенства животных снять ограничительные мероприятия, установленные на территории крестьянского хозяйства "Сырым" расположенного в селе Малыбай Малыбайского сельского округа района Аққулы.
2. Признать утратившим силу решение акима Малыбайского сельского округа района Аққулы Павлодарской области от 1 июня 2021 года № 1-04/2 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Сырым" расположенного в селе Малыбай Малыбайского сельского округа района Аққулы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 22948).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Малыбайского сельского округа района Аққулы А. Айгазинов