Успен аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 сәуірдегі № 28/3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 23 сәуірде № 7260 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Успен аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Успен аудандық мәслихатының әлеуметтік саясат және заңдылық мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Успен аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ж. Каримова
Успен аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Бараисов
Успен аудандық мәслихатының
2021 жылғы 12 сәуірдегі
№ 28/3 шешіміне
қосымша
Успен аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Успен аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 сәуірдегі "Жекелеген санаттағы алушыларға мерекелік және атаулы күндерге әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" № 174/35 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3775 болып тіркелген, 2014 жылғы 2 мамырда "Апта айнасы", "Сельские будни" аудандық газеттерінде жарияланған).
2. Успен аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 қазандағы "Успен ауданы мәслихатының 2014 жылғы 28 сәуірдегі "Жекелеген санаттағы алушыларға мерекелік және атаулы күндерге әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" № 174/35 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 217/40 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4169 болып тіркелген, 2014 жылғы 28 қарашада "Апта айнасы", "Сельские будни" аудандық газеттерінде жарияланған).
3. Успен аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 ақпандағы "Успен ауданы мәслихатының 2014 жылғы 28 сәуірдегі "Жекелеген санаттағы алушыларға мерекелік және атаулы күндерге әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" № 174/35 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 231/42 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4356 болып тіркелген, 2015 жылғы 19 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Успенского районного маслихата
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 12 апреля 2021 года № 28/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 апреля 2021 года № 7260
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Успенского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Успенского районного маслихата по вопросам законности и социальной политики.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Успенского районного маслихата Ж. Каримова
Секретарь Успенского районного маслихата Ж. Бараисов
Приложение
к решению Успенского
районного маслихата
от 12 апреля 2021 года
№ 28/3
Перечень утративших силу некоторых решений Успенского районного маслихата
1. Решение Успенского районного маслихата от 28 апреля 2014 года № 174/35 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3775, опубликовано 2 мая 2014 года в районных газетах "Апта айнасы", "Сельские будни").
2. Решение Успенского районного маслихата от 27 октября 2014 года № 217/40 "О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 28 апреля 2014 года № 174/35 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4169, опубликовано 28 ноября 2014 года в районных газетах "Апта айнасы", "Сельские будни").
3. Решение Успенского районного маслихата от 23 февраля 2015 года № 231/42 "О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 28 апреля 2014 года № 174/35 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4356, опубликовано 19 марта 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").

4. Успен аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 мамырдағы "Успен аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 сәуірдегі "Жекелеген санаттағы алушыларға мерекелік және атаулы күндерге әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" № 174/35 шешіміне толықтыру енгізу туралы" № 216/46 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6381 болып тіркелген, 2019 жылғы 31 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
5. Успен аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 шілдедегі "Успен аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 сәуірдегі "Жекелеген санаттағы алушыларға мерекелік және атаулы күндерге әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" № 174/35 шешіміне өзгеріс және толықтыру енгізу туралы" № 224/48 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6500 болып тіркелген, 2019 жылғы 19 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

4. Решение Успенского районного маслихата от 6 мая 2019 года № 216/46 "О внесении дополнения в решение Успенского районного маслихата от 28 апреля 2014 года № 174/35 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6381, опубликовано 31 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
5. Решение Успенского районного маслихата от 29 июля 2019 года № 224/48 "О внесении изменения и дополнения в решение Успенского районного маслихата от 28 апреля 2014 года № 174/35 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6500, опубликовано 19 августа 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).