Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Павлодар облысы Шарбақты ауданы Жылы-Бұлақ ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 16 маусымдағы № 5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 17 маусымда № 23074 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес, Шарбақты ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 6 мамырдағы № 2-19/143 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Павлодар облысы Шарбақты ауданы Жылы-Бұлақ ауылдық округінің Жылы-Бұлақ ауылында орналасқан "Байзаков" шаруа қожалығының аумағында ірі қара мал арасында бруцеллез ауруын жою бойынша ветеринариялық іс-шараларының кешенінің аяқталуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Павлодар облысы Шарбақты ауданы Жылы-Бұлақ ауылдық округі әкімінің "Шарбақты ауданы Жылы-Бұлақ ауылдық округінің Жылы-Бұлақ ауылында орналасқан "Байзаков" шаруа қожалығының аумағындағы шектеу іс- шараларын белгілеу туралы" 2021 жылғы 30 наурыздағы № 3 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде №7234 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жылы-Бұлақ ауылдық округінің әкімі К. Альжекеев

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Жылы-Булакского сельского округа Щербактинского района Павлодарской области от 16 июня 2021 года № 5. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 июня 2021 года № 23074
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Щербактинского района от 6 мая 2021 года № 2-19/143, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории крестьянского хозяйства "Байзаков", расположенного в селе Жылы-Булак Жылы-Булакского сельского округа Щербактинского района Павлодарской области, в связи с завершением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез среди крупно рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Жылы-Булакского сельского округа Щербактинского района Павлодарской области "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Байзаков" расположенного в селе Жылы-Булак Жылы-Булакского сельского округа Щербактинского района" от 30 марта 2021 года № 3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7234).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жылы-Булакского сельского округа К. Альжекеев