Алматы қаласында сатып алынатын ауылшаруашылық өнімінің субсидиялар нормативін бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 18 қазандағы № 4/515 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 25 қазанда № 24875 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 7-бабы 2-тармағының 12-6) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 26 қарашадағы № 3-2/615 "Өндеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10087 тіркелген бұйрығына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Алматы қаласында сатып алынатын ауылшаруашылық өнімі субсидияларының нормативі бекітілсін.
2. "Алматы қаласы Кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін, кейіннен Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев
Алматы қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 18 қазандағы
№ 4/515
қаулысымен бекітілген
Алматы қаласында сатып алынатын ауылшаруашылық өнімінің
субсидиялар нормативі
Ауылшаруашылық өнімінің атауы
Тереңдете өңделген өнімнің атауы
Шикізатқа қайта есептелген субсидиялар нормативі (теңге/килограмм)
1
Шикі сүт
Қатты ірімшік

Об утверждении норматива субсидий закупаемой сельскохозяйственной продукции в городе Алматы
Постановление акимата города Алматы от 18 октября 2021 года № 4/515. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 25 октября 2021 года № 24875
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 12-6) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 ноября 2014 года № 3-2/615 "Об утверждении Правил субсидирования затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки", зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10087, акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый норматив субсидий закупаемой сельскохозяйственной продукции в городе Алматы.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление предпринимательства и инвестиций города Алматы" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан, с последующим размещением на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Алматы.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев
Утвержден постановлением
акимата города Алматы
от 18 октября 2021 года
№ 4/515
Норматив субсидий закупаемой сельскохозяйственной продукции в городе Алматы
Наименование сельскохозяйственной продукции
Наименование продукта глубокой переработки
Норматив субсидий в пересчете на сырье, (тенге/килограмм)
1
Молоко сырое
Сыр твердый