Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31наурыздағы № 5-23-13 "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Елецкий ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 ақпандағы № 7-2-4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 16 ақпанда № 7127 болып тіркелді Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 18.05.2022 № 7-18-19 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 18.05.2022 № 7-18-19 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 39-3-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларына, Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 484 және Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 40/5"Солтүстік Қазақстан облысының әкімшілік-аумақтық құрылысының кейбір мәселелері туралы" бірлескен қаулысы мен шешіміне сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Елецкий ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 5-23-13 шешіміне (2014 жылғы 22 мамырда "Бірінші сөз" және "Первое слово" аудандық газеттерінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2766 болып тіркелді) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық мәслихаты
II сессиясының төрағасы
А. Кожахметов
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық мәслихатының
хатшысы
Г. Абулкаирова
Айыртау аудандық мәслихатының
шешіміне қосымша

О внесении изменения в решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 31марта 2014 года № 5-23-13 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Елецкого сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 11 февраля 2021 года 7-2-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 февраля 2021 года № 7127. Утратило силу решением Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 18 мая 2022 года № 7-18-19
Сноска. Утратило силу решением Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 18.05.2022 № 7-18-19 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Типовыми правилами проведения раздельных сходов местного сообщества, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества", совместным постановлением акимата Северо-Казахстанского области от 14 декабря 2015 года № 484 и решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 40/5 "О некоторых вопросах административно-территориального устройства Северо-Казахстанской области", Айыртауский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Елецкого сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области" от 31 марта 2014 года № 5-23-13 (опубликовано 22 мая 2014 года в районных газетах "Первое слово" и "Бірінші сөз", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2766) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель II сессии
Айыртауского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
А. Кожахметов
Секретарь
Айыртауского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
Г. Абулкаирова
Приложение
к решению Айыртауского
районного маслихата

2021 жылғы 11 ақпандағы
№ 7-2-4
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық мәслихатының
2014 жылғы 31 наурыздағы
№ 5-23-13 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Елецкий ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы
Елді мекеннің атауы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Елецкий ауылдық округінің ауыл тұрғындары өкілдерінің саны
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Елецкий ауылдық округінің Айыртау ауылының тұрғындарына
12
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Елецкий ауылдық округінің Елецкий ауылының тұрғындарына
28
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Елецкий ауылдық округінің Колесниковка ауылының тұрғындарына
4
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Елецкий ауылдық округінің Междуозерное ауылының тұрғындарына
4

от 11 февраля 2021 года
№ 7-2-4
Приложение
к решению Айыртауского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
от 31 марта 2014 года
№ 5-23-13
Количественный состав представителей жителей сел Елецкого сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области для участия в сходе местного сообщества
Наименование населенного пункта
Количество представителей жителей сел Елецкого сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области (человек)
Для жителей села Айыртауское Елецкого сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области.
12
Для жителей села Елецкое Елецкого сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области.
28
Для жителей села Колесниковка Елецкого сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области.
4
Для жителей села Междуозерное Елецкого сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области.
4