Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 16 ақпандағы № 28 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 25 ақпанда № 7142 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жумабаев ауданының әкімі
К. Омаров
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жумабаев
ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 16 ақпандағы
№ 28 қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мүгедектері үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2018 жылғы 2 сәуірдегі № 74 қаулысы (2018 жылғы 25 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4672 болып тіркелген).
2. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 2 сәуірдегі № 74 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мүгедектері үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 333 қаулысы (2019 жылғы 4 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5090 болып тіркелген).
3. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2020 жылғы 20 қарашадағы № 284 қаулысы (2020 жылғы 04 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6720 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 16 февраля 2021 года № 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 февраля 2021 года № 7142
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официально опубликования.
Аким
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
К. Омаров
Приложение
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 16 февраля 2021 года
№ 28
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
1. Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 2 апреля 2018 года № 74 (опубликовано 25 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4672).
2. Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 2 апреля 2018 года № 74 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 14 декабря 2018 года № 333 (опубликовано 4 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5090).
3. Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы и лиц, состоящих на учете службы пробации" от 20 ноября 2020 года № 284 (опубликовано 04 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6720).