Шектеу іс-шараларын алу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Конюхов ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 7 шілдедегі № 9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 шiлдеде № 23519 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес, Мағжан Жұмабаев ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 04 маусымдағы № 136 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Куломзино ауылында орналасқан "Куломзино" шаруа қожалығының аумағында белгіленген ірі қара мал арасында құтыруын аурунын жою бойынша ветеринариялық іс-шаралар кешенінің аяқталуына байланысты шектеу іс-шаралары тақтатылсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Конюхов ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2021 жылғы 06 мамырдағы № 6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7421 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі К. Байтаков

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Конюховского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 7 июля 2021 года № 9. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 июля 2021 года № 23519
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района Магжана Жумабаева от 04 июня 2021 года № 136, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории крестьянского хозяйства "Куломзино", расположенного в селе Куломзино района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, в связи с завершением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации бешенства крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Конюховского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 06 мая 2021 года № 6 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7421).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа К. Байтаков