Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 18 наурыздағы № 53 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 30 наурызда № 7192 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мамлют ауданның әкімі В. Лукин
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 18 наурыздағы
№ 53 қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 323 қаулысы (2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4494 болып тіркелген).
2. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 323 "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 29 шілдедегі № 144 қаулысы (2019 жылғы 07 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5501 болып тіркелген).
3. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 323 "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 27 сәуірдегі № 107 қаулысы (2020 жылғы 04 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6281 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 18 марта 2021 года № 53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 марта 2021 года № 7192
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Мамлютского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официально опубликования.
Аким Мамлютского района В. Лукин
Приложение к
постановлению акимата Мамлютского
района Северо-Казахстанской области
от 18 марта 2021 года № 53
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области
1. Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Мамлютскому району Северо-Казахстанской области" от 29 декабря 2017 года № 323 (опубликовано 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4494).
2. Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2017 года № 323 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Мамлютскому району Северо-Казахстанской области" от 29 июля 2019 года № 144 (опубликовано 07 августа 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5501).
3. Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2017 года № 323 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Мамлютскому району Северо-Казахстанской области" от 27 апреля 2020 года № 107 (опубликовано 04 мая 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6281).

4. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2018 жылғы 30 мамырдағы № 156 қаулысы (2018 жылғы 19 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4765 болып тіркелген).
5. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің қаулысына 2018 жылғы 30 мамырдағы № 156 "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 78 қаулысы (2019 жылғы 13 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5388 болып тіркелген).
6. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 30 мамырдағы № 156 "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 19 наурыздағы № 59 қаулысы (2020 жылғы 07 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6126 болып тіркелген).

4. Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации" от 30 мая 2018 года № 156 (опубликовано 19 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4765).
5. Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 30 мая 2018 года № 156 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации" от 26 апреля 2019 года № 78 (опубликовано 13 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5388).
6. Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 30 мая 2018 года № 156 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации" от 19 марта 2020 года № 59 (опубликовано 07 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6126).