Түркістан облысы әкімдігінің 2021 жылғы 11 ақпандағы № 36 "2021 жылға акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 22 қарашадағы № 257 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 қарашада № 25329 болып тiркелдi
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан облысы әкімдігінің "2021 жылға акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" 2021 жылғы 11 ақпандағы № 36 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6061 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген 2021 жылға акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдері осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в постановление акимата Туркестанской области от 11 февраля 2021 года № 36 "Об утверждении объемов субсидий на повышение продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) на 2021 год"
Постановление акимата Туркестанской области от 22 ноября 2021 года № 257. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 ноября 2021 года № 25329
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Туркестанской области "Об утверждении объемов субсидий на повышение продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) на 2021 год" от 11 февраля 2021 года № 36 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6061) следующее изменение:
объемы субсидий на повышение продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) на 2021 год, утвержденные указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде мемлекеттік тіркелуді;
2) осы қаулыны оны ресми жарияланғаннан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Түркістан облысы әкiмiнiң орынбасары Ұ.Қ.Тәжібаевқа жүктелсiн.

2. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Туркестанской области Тажибаева У.К.

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі
Түркістан облысының әкімі У. Шукеев
Түркістан облысы әкімдігінің
2021 жылғы 22 қарашадағы
№ 257 қаулысына қосымша
2021 жылға акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдері
Субсидиялау бағытының атауы
Өлшем бірлігі
Субсидия көлемі
1 (бір) килограмм акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімін өндіруге жұмсалған азық шығысының нормасы, килограмм
1 (бір) килограмм балық азығына бөлінетін субсидиялар сомасы, теңге
Субсидиялар сомасы, мың тенге
1.
Бекіре тұқымдас балықтар мен олардың будандары
килограмм

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Туркестанской области У. Шукеев
Приложение к постановлению
Акимата Туркестанской области
от 22 ноября 2021 года № 257
Объемы субсидий на повышение продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) на 2021 год
Наименование направления субсидирования
Единица измерения
Объем субсидий
Норма расхода кормов на производство 1 (одного) килограмма продукции аквакультуры (рыбоводства), килограмм
Сумма выделяемых субсидий на один килограмм корма для рыб, тенге
Сумма субсидий, тысяч тенге
1.
осетровых и их гибридов
килограмм