2021 жылға тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемдерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2021 жылғы 11 наурыздағы № 40 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 17 наурызда № 6852 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы №107 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №20209 болып тіркелді) сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2021 жылға тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемдері бекітілсін.
2. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 3 маусымдағы № 127 "2020 жылға тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемдерін бекіту туралы" (Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 маусымда №6272 болып тіркелді) және 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 314 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 3 маусымдағы №127 "2020 жылға тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 желтоқсанда №6754 болып тіркелді) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Ж.Ж.Халиуллин) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары М.Н. Манкеевке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің міндетін атқарушы М. Манкеев
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2021 жылғы 11 наурыздағы
№ 40 қаулысымен бекітілген
2021 жылға тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемдері

Об утверждении объемов бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства на 2021 год
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 11 марта 2021 года № 40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 17 марта 2021 года № 6852.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года №107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (Зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №20209) акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые объемы бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства на 2021 год.
2. Признать утратившими силу постановления акимата Западно-Казахстанской области от 3 июня 2020 года № 127 "Об утверждении объемов бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства на 2020 год" (Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 июня 2020 года №6272) и от 30 декабря 2020 года № 314 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 3 июня 2020 года № 127 "Об утверждении объемов бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства на 2020 год" (Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 31 декабря 2020 года №6754).
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области" (Халиуллин Ж.Ж.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Манкеева М.Н.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима области М. Манкеев
Утвержден
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 11 марта 2021 года № 40
Объемы бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства на 2021 год

Ескерту. Көлемдер жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 22.11.2021 № 250 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Облыс атауы
Барлығы ақшалай қаражат қажет, мың теңге
Субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемдері, мың теңге
бірегей тұқымдар
элиталық тұқымдар
бірінші репродукция тұқымдары
бірінші ұрпақ будандары
элиталық көшеттер
Батыс Қазақстан облысы

Сноска. Объемы – в редакции постановления акимата Западно-Казахстанской области от 22.11.2021 № 250 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование области
Всего требуется денежных средств, тысяч тенге
Объемы бюджетных средств на субсидирование, тысяч тенге
оригинальных семян
элитных семян
семян первой репродукции
гибридов первого поколения
элитных саженцев
Западно-Казахстанская область