Кадр резервін қалыптастыру, кадр резервіне алынатын қызметкерлердің біліктілігіне қойылатын талаптарды және қаржылық мониторинг органдарының жедел-тергеу бөлімшелерінің (экономикалық тергеу қызметі) кадр резервіне алынған қызметкерлердің ведомстволық деректер банкімен жұмыс істеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі Төрағасының 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 6 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 қаңтарда № 26497 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқық қорғау қызметі туралы" Заңының 34-бабының 10-тармағына Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 8-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес қоса беріліп отырған Кадр резервін қалыптастыру, кадр резервіне алынатын қызметкерлердің біліктілігіне қойылатын талаптарды және қаржылық мониторинг органдарының жедел-тергеу бөлімшелерінің (экономикалық тергеу қызметі) кадр резервіне алынған қызметкерлердің ведомстволық деректер банкімен жұмыс істеу қағидалары бекітілсін.
2. Осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігінің Кадр жұмысы департаменті заңнамамен белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуге алынуын;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтүзбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржылық мониторинг агенттігінің төрағасы
Ж. Элиманов
Қазақстан Республикасының
Қаржылық мониторинг
агенттігінің төрағасы
2022 жылғы 6 қаңтардағы
№ 6 Бұйрыққа
1 қосымша
Кадр резервін қалыптастыру, кадр резервіне алынатын қызметкерлердің біліктілігіне қойылатын талаптарды және қаржылық мониторинг органдарының жедел-тергеу бөлімшелерінің (экономикалық тергеу қызметі) кадр резервіне алынған қызметкерлердің ведомстволық деректер банкімен жұмыс істеу қағидалары
1-бөлім. Жалпы ережелер
1. Кадр резервін қалыптастыру, кадр резервіне алынатын қызметкерлердің біліктілігіне қойылатын талаптарды және қаржылық мониторинг органдарының жедел-тергеу бөлімшелерінің (экономикалық тергеу қызметі) кадр резервіне алынған қызметкерлердің ведомстволық деректер банкімен жұмыс істеудің осы қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) Қазақстан Республикасының "Құқық қорғау қызметі туралы" Заңының 34-бабының 10-тармағына сәйкес әзірленді және қаржылық мониторинг органдарының жедел-тергеу бөлімшелерінің (экономикалық тергеу қызметі) (бұдан әрі – ЭТҚ) кадр резервін қалыптастыру, кадр резервіне алынатын қызметкерлердің біліктілігіне қойылатын талаптарды және кадр резервіне алынған қызметкерлердің ведомстволық деректер банкімен жұмыс істеу тәртібін айқындайды.
2-бөлім. Кадр резервін қалыптастыру тәртібі

Об утверждении Правил формирования кадрового резерва, требований к квалификации сотрудников, зачисляемых в кадровый резерв, и работы с ведомственным банком данных сотрудников, зачисленных в кадровый резерв оперативно-следственных подразделений органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований)
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу от 6 января 2022 года № 6. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 января 2022 года № 26497.
В соответствии с пунктом 10 статьи 34 Закона Республики Казахстан "О правоохранительной службе" и пунктом 8 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила формирования кадрового резерва, требований к квалификации сотрудников, зачисляемых в кадровый резерв, и работы с ведомственным банком данных сотрудников, зачисленных в кадровый резерв оперативно-следственных подразделений органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований), согласно приложению 1 к настоящему приказу.
2. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан согласно приложению 2 к настоящему приказу.
3. Департаменту кадровой работы Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу после его официального опубликования.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по финансовому мониторингу
Ж. Элиманов
Приложение 1 к приказу
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по финансовому мониторингу
от 6 января 2022 года № 6
Правила формирования кадрового резерва, требований к квалификации сотрудников,
зачисляемых в кадровый резерв, и работы с ведомственным банком данных сотрудников,
зачисленных в кадровый резерв оперативно-следственных подразделений органов
по финансовому мониторингу (служба экономических расследований)
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила формирования кадрового резерва, требований к квалификации сотрудников, зачисляемых в кадровый резерв, и работы с ведомственным банком данных сотрудников, зачисленных в кадровый резерв оперативно-следственных подразделений органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований) (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктом 10 статьи 34 Закона Республики Казахстан "О правоохранительной службе" и определяют порядок формирования кадрового резерва, требований к квалификации сотрудников, зачисляемых в кадровый резерв, и работы с ведомственным банком данных сотрудников, зачисленных в кадровый резерв оперативно-следственных подразделений органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований) (далее – СЭР).
Глава 2. Порядок формирования кадрового резерва

2. ЭТҚ кадр резерві аттестаттау нәтижелері бойынша одан әрі басшы лауазымдарға немесе үлкен көлемді жұмысқа ұсынылатын қызметкерлер қатарынан, сондай-ақ ұйымдастырушылық қабілеттерін көрсеткен және қызметтік міндеттерін не арнайы тапсырмаларды орындау кезінде ерекше көзге түскен тұлғалар қатарынан бос басшы лауазымдарға орналастыру үшін жоспарлы негізде қалыптастырылады.
3. Кадр резервіне алу үшін кандидаттарды іріктеу үш жылда бір рет жүргізіледі.
4. Кадр резервіне алу үшін кандидаттарды іріктеу кезінде келесі талаптар ескеріледі:
1) ұсынылып отырған лауазымға орналасу үшін көзделген біліктілік талаптарына сәйкес келуі;
2) қызметкердің бәсекеге қабілеттілік көрсеткіші;
3) қызметкердің қызметін бағалау нәтижелері;
4) ұсынылып отырған қызмет түрі бойынша тиісті кәсіби даярлық пен жұмыс тәжірибесінің болуы;
5) тиісті басшылар санатының қызметін реттейтін нормативтік құқықтық актілерді білуі;
6) кәсіптік қайта даярлау және біліктілігін арттыру нәтижелері;
7) тәртіптік және (немесе) әкімшілік жазалардың болуы;
8) тәртіптік және (немесе) әкімшілік жазаларының болмауы;
5. Қызметкердің кадр резервіне алынуы оның өтініші негізінде жүзеге асырылады.
6. Кадр резервіне кандидаттарды сапалы іріктеу және алу туралы ұсынымды дайындау мақсатында кадр резервіне алу немесе одан шығару жөніндегі комиссия құрылады.
7. Комиссия отырысы кадр резервіне алу үшін ұсынымдардың және аттестаттау комиссиясы шешімдерінің келіп түсуіне қарай өткізіледі.
8. Кадр қызметі, кандидаттарды кадр резервіне алу үшін келіп түскен материалдарды біліктілік талаптарына сәйкестігіне қарай тексеріп, отырысты өткізгенге дейін кем дегенде күнтізбелік он күн қалғанға дейінгі мерзімде оларды қарастыру үшін комиссияға жолдайды.
9. Комиссия шешімді ашық дауыс беру арқылы қабылдайды және бұл шешімге отырысқа қатысқан комиссия мүшелері санынан басым көпшілігі дауыс берсе, қабылданды деп есептеледі. Дауыстар тең болған жағдайда, комиссия төрағасы дауыс берген шешім, қабылданды деп саналады.
Комиссия хатшысының дауыс беру құқығы жоқ.
Комиссия шешімі комиссияның барлық мүшелері, оның отырысына қатысушылар және хатшы қол қоятын хаттамамен рәсімделеді.
10. Лауазымдардың тиісті санаттары бойынша кадр резервінің тізімі осы қағидаларға қосымшаға сәйкес нысан бойынша Агенттік төрағасының немесе аумақтық қаржылық мониторинг органдары басшыларының бұйрығымен бекітіледі.

2. Кадровый резерв СЭР формируется на плановой основе для последующего замещения вакантных руководящих должностей из числа сотрудников, которые по результатам аттестации рекомендуются к выдвижению на руководящие должности или на работу с большим объемом, а также из лиц, проявивших организаторские способности и отличившихся при исполнении служебных обязанностей либо при выполнении специальных заданий.
3. Отбор кандидатов для зачисления в кадровый резерв производится один раз в три года.
4. При отборе кандидатов для зачисления в кадровый резерв учитываются следующие требования:
1) соответствие квалификационным требованиям, предусмотренным к предлагаемой должности;
2) показатель конкурентоспособности сотрудника;
3) результаты оценки деятельности сотрудника;
4) наличие соответствующей профессиональной подготовки и опыта работы по предполагаемому виду деятельности;
5) знание нормативных правовых актов, регламентирующих деятельность категорий соответствующих руководителей;
6) результаты профессиональной переподготовки и повышения квалификации;
7) наличие дисциплинарного и (или) административного взыскания.
8) отсутствие дисциплинарного и (или) административного взыскания.
5. Зачисление сотрудника в кадровый резерв осуществляется на основании его заявления.
6. В целях качественного отбора и подготовки рекомендации о зачислении кандидатов в кадровый резерв создается комиссия по зачислению в кадровый резерв или исключению из него.
7. Заседания комиссии проводится по мере поступления представлений для зачисления в кадровый резерв и решений аттестационной комиссии.
8. Кадровая служба, рассмотрев поступившие материалы кандидатов для зачисления в кадровый резерв на соответствие квалификационным требованиям, направляет их для рассмотрения в комиссию, в срок не менее чем за десять календарных дней до проведения заседания.
9. Комиссия принимает решение открытым голосованием и решение считается принятым, если за него проголосовало большинство голосов из числа присутствовавших на заседании членов комиссии. При равенстве голосов принятым считается решение, за которое проголосовал председатель Комиссии.
Секретарь комиссии право голоса не имеет.
Решение комиссии оформляется протоколом, который подписывается всеми членами комиссии, присутствовавшими на ее заседании, и секретарем.
10. Списки кадрового резерва по соответствующим категориям должностей утверждаются приказом председателя Агентства или руководителем территориальных органов по финансовому мониторингу по форме согласно приложению к настоящим Правилам.

11. Мынадай жағдайларда қызметкерлер кадр резервіне алынбайды:
1) қарамағында болған кезде лауазымға тағайындалғанға дейін;
2) алынбаған тәртіптік және (немесе) әкімшілік жазасы болғанда;
3) қайта аттестаттаудан өту кезінде атқарып отырған лауазымға сәйкестігі туралы мәселені шешкенге дейін;
4) қылмыстық істі ақтау негіздері бойынша қысқартқанға дейін;
5) ақтау үкімі заңды күшіне енгенге дейін;
6) қызметтік тергеп-тексеру аяқталғанға дейін.
3-бөлім. Кадр резервінен шығару
12. Кадр резервінен шығарудың негіздемелері болып табылады:
1) қызметкердің бос басшы лауазымына орналасуы;
2) кадр резервінде болу мерзімінің өтуі;
3) сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық үшін қызметкерге, сондай-ақ қызметке толық сәйкес еместігі туралы ескерту, атқаратын лауазымынан босату немесе біліктілік сыныбында бір сатыға төмендеу түрінде тәртіптік жаза салынғанда;
4) қызметкердің бұдан әрі қызмет өткеруі үшін басқа құқық қорғау органына іссапарға жіберілуі;
5) қызметтен кетуі.
13. Кадр қызметі қызметкерлерді бұйрық шығарылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде кадр резервінен шығарылғаны туралы шешіммен таныстырады.
14. Қызметкер оның кадр резервінен шығарылғаны туралы шешіммен келіспеген жағдайда осы шешімге жоғары тұрған лауазымды тұлғаға немесе сотқа шағымдануға құқылы.
4-бөлім. Кадр резервіне алынған ЭТҚ қызметкерлерінің ведомстволық деректер банкімен жұмыс тәртібі
15. Кадр қызметі қалыптастырылған ведомстволық деректер банкі арқылы кадр резервіне алынған немесе одан шығарылған қызметкерлердің есебін жүргізеді.
16. Ведомстволық деректер банкі есептеу техника құралдарын пайдаланумен автоматтандырылған ақпараттық жүйелер негізінде, сондай-ақ қағаз және электрондық тасымалдағыштарда құжаттамалық материалдарды жинақтау жолымен қызмет етеді.
17. Кадр қызметі ведомстволық деректер банкін комиссияның әрбір отырысынан кейін жаңартады.
18. Мәліметтер ведомстволық деректер банкіне кадр резервіне алынған қызметкерлер тізімі негізінде, ол бекітілгеннен кейін 1 (бір) жұмыс күні ішінде енгізіледі.
Кадр резервін қалыптастыру,
кадр резервіне алынатын
қызметкерлердің біліктілігіне
қойылатын талаптарды және
қаржылық мониторинг
органдарының жедел-тергеу
бөлімшелерінің
(экономикалық тергеу қызметі)
кадр резервіне алынған
қызметкерлердің ведомстволық
деректер банкімен жұмыс
істеу қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Жеке және іскерлік қасиеттері мен қызметтік әрекетінің нәтижелерін зерделеу және бағалау негізінде қызметтік міндеттерін не арнайы тапсырмаларды орындау кезінде ерекшеленген қызметкерлерді Агенттік төрағасының құқық қорғау қызметіне жетекшілік ететін орынбасарының, департамент директорларының, дербес басқармаларының және аумақтық орган басшыларының кадр резервіне алу үшін
ҰСЫНЫМ

11. Сотрудники не зачисляются в кадровый резерв:
1) до назначения на должность при нахождении в распоряжении;
2) при наличии неснятого дисциплинарного и (или) административного взыскания;
3) до решения вопроса о соответствии занимаемой должности при повторной аттестации;
4) до прекращения уголовного дела по реабилитирующим основаниям;
5) до вступления в законную силу оправдательного приговора;
6) до окончания служебного расследования.
Глава 3. Исключение из кадрового резерва
12. Основанием для исключения из кадрового резерва являются:
1) занятие сотрудника вакантной руководящей должности;
2) истечение срока нахождения в кадровом резерве;
3) наложение на сотрудника дисциплинарного взыскания за коррупционное правонарушение, предупреждение о неполном служебном соответствии, освобождения от занимаемой должности или понижение в квалификационном классе на одну ступень;
4) откомандирование сотрудника в другой правоохранительный орган для дальнейшего прохождения службы;
5) увольнение со службы.
13. Кадровая служба ознакамливает сотрудников с решением об исключении из кадрового резерва в течение пяти рабочих дней со дня издания приказа.
14. При несогласии сотрудника с решением об исключении его из кадрового резерва он вправе обжаловать это решение вышестоящему должностному лицу или в суд.
Глава 4. Порядок работы с ведомственным банком данных сотрудников СЭР, зачисленных в кадровый резерв
15. Кадровой службой ведется учет сотрудников, зачисленных в кадровый резерв или исключенных из него посредством сформированного ведомственного банка данных.
16. Ведомственный банк данных функционирует на основе автоматизированной информационной системы с использованием средств вычислительной техники, а также путем накопления документальных материалов на бумажных и электронных носителях.
17. Ведомственный банк данных кадровая служба обновляет после каждого заседания Комиссии.
18. Сведения в ведомственный банк данных вносятся на основании списка сотрудников зачисленных в кадровый резерв в течение 1 (одного) рабочего дня после его утверждения.
Приложение 1
к Правилам формирования
кадрового резерва, требований
к квалификации сотрудников,
зачисляемых в кадровый резерв,
и работы с ведомственным
банком данных сотрудников,
зачисленных в кадровый резерв
оперативно-следственных
подразделений органов
по финансовому мониторингу
(служба экономических
расследований)
Форма
ПРЕДСТАВЛЕНИЕ
для зачисления в кадровый резерв заместителя председателя Агентства, курирующего
правоохранительную деятельность, директоров департаментов, руководителей
самостоятельных управлений Агентства и территориальных органов на сотрудников,
отличившихся при исполнении служебных обязанностей либо при выполнении
специальных заданий, на основе изучения и оценки личностных и деловых качеств
и результатов их служебной деятельности

1. Аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), тегі _______________________
2. Туған күні, айы, жылы және жері ________________________________
3. Жынысы _____________________________________________________
4. Ұлты ________________________________________________________
5. Білімі, мамандығы, біліктілігі __________________________________
6. Ғылыми дәрежесі, ғылыми атағы _______________________________
7. Лауазымы, тағайындалған күні ________________________________
8. Бар біліктілік сыныбы, оны белгілеу туралы бұйрықтың күні және нөмірі,
есептеу күні ___________________________________________________
9. Қызметкердің кәсіби, іскерлік және жеке қасиеттерін, сондай-ақ
қызметтік жұмысының сандық өлшемді көрсеткіштерін көрсете отырып, қысқаша
мінездемесі: ______________________________________________________________
10. ___________________________________________________________ лауазымға
кадр резервіне алынуға ұсынылады. Кадр резервіне алу мүмкіндігін болдырмайтын
негіздемелер жоқ (қарамағында болған кезде лауазымға тағайындалғанға дейін,
алынбаған тәртіптік және (немесе) әкімшілік жазасы болғанда, қайта аттестаттаудан
өту кезінде атқарып отырған лауазымға сәйкестігі туралы мәселені шешкенге дейін,
ақталатын негіздер бойынша қылмыстық істі қысқартқанға дейін, ақтау үкімі заңды
күшіне енгенге дейін, қызметтік тергеу аяқталғанға дейін қызметкерлер кадр резервіне
алынбайды) _______________________________________________ _______________
(басшының лауазымы, қолы, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), тегі)
_______________________________________________ ___________________________
(ішкі қауіпсіздік бөлімшесі басшының лауазымы, қолы, аты әкесінің аты (ол болған
жағдайда), тегі) 202__ж. "___" _____________
Кадр резервін қалыптастыру,
кадр резервіне алынатын
қызметкерлердің біліктілігіне
қойылатын талаптарды және
қаржылық мониторинг
органдарының жедел-тергеу
бөлімшелерінің
(экономикалық тергеу қызметі)
кадр резервіне алынған
қызметкерлердің ведомстволық
деректер банкімен жұмыс
істеу қағидаларына
2-қосымша
Нысан
"Бекітемін"
_______________________
_______________________
(тізімді бекітетін тұлғаның
ауазымы, тегі (ол болған кезде),
аты-жөні және қолы, күні)
Кадр резервіне алынған қызметкерлердің тізімі
№ р/с
Басшы лауазымның атауы
Резервтегі тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (ол болған кезде)
Атқарып отырған лауазымы
Туған күні, айы, жылы
Біліктілік сыныбы
Атқарып отырған лауазымдағы өтілі
Құқық қорғау органдарындағы өтілі
Лауазымға тағайындалғаны немесе кадр резервінен шығарылғаны туралы белгі және негіздеме
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Қолы _____________________________________________
(тізімді жасаған тұлғаның лауазымы, тегі, аты-жөні және қолы)
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по финансовому мониторингу
от 6 января 2022 года
№ 6 Бұйрыққа
2 қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі

1. Фамилия, имя, отчество (при его наличии)___________________________________
2. День, месяц, год и место рождения _________________________________________
3. Пол ____________________________________________________________________
4. Национальность _________________________________________________________
5. Образование, специальность, квалификация _________________________________
6. Ученая степень, ученое звание _____________________________________________
7. Должность, дата назначения _______________________________________________
8. Имеющийся квалификационный класс, дата и номер приказа о его установлении,
дата исчисления ___________________________________________________________
9. Краткая характеристика с указанием профессиональных, деловых личностных
качеств, а также количественно измеримых показателей служебной деятельности
сотрудника:_______________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
10. Представляется к зачислению в кадровый резерв на должность
__________________________________________________________________________
Основания, исключающие возможность зачисления в кадровый резерв, отсутствуют
(в кадровый резерв не зачисляются соответственно до назначения на должность
при нахождении в распоряжении, при наличии неснятого дисциплинарного и (или)
административного взысканий, до решения вопроса о соответствии занимаемой
должности при повторной аттестации, уголовного дела по реабилитирующим
основаниям, вступления в законную силу оправдательного приговора, окончания
служебного расследования).
_______________________________ _____________________________________
(должность, подпись, фамилия, имя, отчество (при его наличии) руководителя)
_______________________________ _____________________________________
(должность, подпись, фамилия, имя, отчество (при его наличии) руководителя
подразделения внутренней безопасности)
"___" _____________202__г.
Приложение 2
к Правилам формирования
кадрового резерва, требований
к квалификации сотрудников,
зачисляемых в кадровый резерв,
и работы с ведомственным
банком данных сотрудников,
зачисленных в кадровый резерв
оперативно-следственных
подразделений органов
по финансовому мониторингу
(служба экономических
расследований)
Форма
"Утверждаю"
____________________________
____________________________
(должность, фамилия
(при его наличии),
инициалы и подпись,
утверждающего
список, дата)
Список сотрудников зачисленных в кадровый резерв
п/п
Наименование руководящей должности
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) резервиста
Занимаемая должность
Дата рождения
Квалификационный класс
Стаж в занимаемой должности
Стаж в правоохранительных органах
Отметка о назначении на должность или об исключении из резерва и основание
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Подпись ________________________________________________________
(должность, фамилия, инициалы и подпись, составившего список)
Приложение 2 к приказу
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по финансовому мониторингу
от 6 января 2022 года № 6
Перечень утративших силу некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан

1) Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің "Кадр резервін қалыптастыру, кадр резервіне алынатын қызметкерлердің біліктілігіне қойылатын талаптарды және қаржылық мониторинг органдарының жедел-тергеу бөлімшелерінің (экономикалық тергеу қызметі) кадр резервіне қойылған қызметкерлерінің ведомстволық деректер банкімен жұмыс істеу қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 728 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12787 болып тіркелген);
2) Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің "Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 5 қарашадағы № 966 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17714 болып тіркелген) өзгерістер енгізілетін Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтары тізбесінің 7-тармағы;
3) Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің "Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 19 ақпандағы № 121 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18339 болып тіркелген) өзгерістер енгізілетін Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтары тізбесінің 12-тармағы.

1) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 728 "Об утверждении Правил формирования кадрового резерва, требований к квалификации сотрудников, зачисляемых в кадровый резерв, и работы с ведомственным банком данных сотрудников, зачисленных в кадровый резерв оперативно-следственных подразделений органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12787);
2) пункт 7 Перечня некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан, в которые вносятся изменения, утвержденного приказом Министра финансов Республики Казахстан от 5 ноября 2018 года № 966 "О внесении изменений в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 17714);
3) пункт 12 Перечня некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан, в которые вносятся изменения, утвержденного приказом Министра финансов Республики Казахстан от 19 февраля 2019 года № 121 "О внесении изменений в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 18339).