Бірыңғай индустрияландыру картасының өнеркәсіптік-инновациялық жобаларын мониторингтеу әдістемесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің м.а. 2022 жылғы 12 мамырдағы № 265 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 мамырда № 28102 болып тіркелді
"Өнеркәсіптік саясат туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 12) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Бірыңғай индустрияландыру картасының өнеркәсіптік-инновациялық жобаларын мониторингтеу әдістемесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрінің міндетін атқарушы
М. Карабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің
міндетін атқарушының
2022 жылғы 12 мамырдағы
№ 265 Бұйрығымен бекітілген
Бірыңғай индустрияландыру картасының өнеркәсіптік-инновациялық жобаларын мониторингтеу әдістемесі
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Бірыңғай индустрияландыру картасының өнеркәсіптік –инновациялық жобалары мониторингінің Әдістемесі (бұдан әрі – әдістеме) "Өнеркәсіптік саясат туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9–бабының 12) тармақшасына сәйкес әзірленді және бірыңғай Индустрияландыру картасының жобалары мониторингі тәртібін (бұдан әрі – карта) айқындайды.
2. Әдістемеде мынадай негізгі ұғымдар пайдаланылады:
1) бірыңғай индустрияландыру картасы – өнеркәсіптік – инновациялық қызмет субъектілері іске асыратын өнеркәсіптік – инновациялық жобалардың жиынтығы;
2) жауапты мемлекеттік орган – инвестициялық жобаны іске асыруға жауапты мемлекеттік орган;
3) жергілікті атқарушы орган – облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) әкімі басқаратын, өз құзыреті шегінде тиісті аумақта жергілікті мемлекеттік басқаруды және өзін-өзі басқаруды жүзеге асыратын алқалы атқарушы орган;

Об утверждении Методики мониторинга промышленно-инновационных проектов единой карты индустриализации
Приказ и.о. Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 12 мая 2022 года № 265. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 мая 2022 года № 28102
В соответствии с подпунктом 12) статьи 9 Закона Республики Казахстан "О промышленной политике" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую Методику мониторинга промышленно-инновационных проектов единой карты индустриализации.
2. Комитету индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан в установленным законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
исполняющий обязанности
министра индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
М. Карабаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
Утвержден приказом
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық
даму министрінің
міндетін атқарушының
2022 жылғы 12 мамырдағы № 265
Методика мониторинга промышленно-инновационных проектов единой карты индустриализации
Глава 1. Общие положения
1. Настоящая Методика мониторинга промышленно-инновационных проектов единой карты индустриализации (далее – Методика) разработана в соответствии с подпунктом 12) статьи 9 Закона Республики Казахстан "О промышленной политике" и определяет порядок мониторинга проектов единой карты индустриализации (далее – карта).
2. В Методике используются следующие основные понятия:
1) единая карта индустриализации - совокупность промышленно-инновационных проектов, реализуемых субъектами промышленно-инновационной деятельности;
2) ответственный государственный орган – государственный орган, ответственный за реализацию инвестиционного проекта;
3) местный исполнительный орган – коллегиальный исполнительный орган, возглавляемый акимом области, города республиканского значения и столицы, района (города областного значения), осуществляющий в пределах своей компетенции местное государственное управление и самоуправление на соответствующей территории;

4) жобаны іске асырудың жоспар – кестесі – жобаның басталуының/аяқталуының жоспарлы мерзімдерін және жобаны іске асырудың түйінді бақылау нүктелерін белгілейтін құжат;
5) жұмыс орны – жұмыскердің еңбек қызметі процесінде еңбек міндеттерін орындауы кезінде оның тұрақты немесе уақытша болатын орны;
6) негізгі капиталға инвестициялар – объектілерді салуға, реконструкциялауға (кеңейту мен жаңғыртуды қоса алғанда) бағытталған, олардың бастапқы құнының ұлғаюына әкелетін, машиналар, жабдықтар, көлік құралдарын, өндірістік және шаруашылық мүкәммалын сатып алуға жұмсалған шығындар жиынтығы;
7) орындалған құрылыс жұмыстарының (көрсетілетін қызметтерінің) көлемі – жаңа объектілер салу, тұрғын және тұрғын емес ғимараттарды, инженерлік құрылыстарды күрделі және ағымдағы жөндеу, реконструкциялау, жаңғырту бойынша қаржыландырудың барлық көздері есебінен бас, тікелей және қосалқы мердігерлік шарттар бойынша орындалған құрылыс – монтаждау жұмыстарын, сондай-ақ өзге де мердігерлік жұмыстарды қамтиды;
8) өндірілген өнімнің заттай көріністегі көлемі – инвестициялық жоба өнімінің жалпы шығарылымы;
9) өндірілген өнім мен көрсетілген қызметтердің көлемі – барлық шығарылған өнімнің, орындалған жұмыстар мен көрсетілген қызметтердің құны;
10) өнеркәсіптік – инновациялық жоба – белгілі бір уақыт ішінде іске асырылатын, технологиялар трансфертіне, жаңа өндірістер құруға (жұмыс істеп тұрғандарын жетілдіруге) және (немесе) инновациялық қызметті жүзеге асыруға бағытталған іс – шаралар кешені;
11) өнеркәсіпті мемлекеттік ынталандыру саласындағы уәкілетті орган (бұдан әрі – уәкілетті орган) – өнеркәсіп саласындағы басшылықты, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген шекте салааралық үйлестіру мен өнеркәсіпті мемлекеттік ынталандыруды іске асыруға қатысуды жүзеге асыратын орталық атқарушы орган;
12) өнеркәсіпті мемлекеттік ынталандыру шаралары – өңдеу өнеркәсібі мен және өнеркәсіптік – инновациялық қызметті дамыту мақсатында мемлекет қолданатын ынталандыру шаралары, "Өнеркәсіптік саясат туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес жүзеге асырылады;
13) өтініш беруші – өнеркәсіптік – инновациялық жобаны жоспарлауды және іске асыруды жүзеге асыратын жеке / заңды тұлға.
2-тарау. Бірыңғай индустриаландыру картасының өнеркәсіптік –инновациялық жобаларын мониторингілеу тәртібі
3. Картаның өнеркәсіптік – инновациялық жобаларын мониторингтеу (бұдан әрі – мониторинг) мыналарды қамтиды:
1) Карта жобаларының тізбесін қалыптастыру және өзектендіру;
2) Карта жобаларын іске асырудағы ағымдағы проблемаларды анықтау және оларды шешу бойынша ұсыныстар әзірлеу;

4) план-график реализации проекта – документ, устанавливающий плановые сроки начала/окончания проекта и ключевые контрольные точки реализации проекта;
5) рабочее место – место постоянного или временного нахождения работника при выполнении им трудовых обязанностей в процессе трудовой деятельности;
6) инвестиции в основной капитал – совокупность затрат, направленных на строительство, реконструкцию (включая расширение и модернизацию) объектов, которые приводят к увеличению их первоначальной стоимости, приобретение машин, оборудования, транспортных средств, производственного и хозяйственного инвентаря;
7) объем выполненных строительных работ (услуг) – включает строительно-монтажные работы, а также прочие подрядные работы, выполненные по генеральным, прямым и субподрядным договорам за счет всех источников финансирования по строительству новых объектов, капитальному и текущему ремонту, реконструкции, модернизации жилых и нежилых зданий, инженерных сооружений;
8) объем произведенной продукции в натуральном выражении – валовой выпуск продукции инвестиционного проекта;
9) объем произведенной продукции и оказанных услуг – стоимость всей выпущенной продукции, выполненных работ и оказанных услуг;
10) промышленно-инновационный проект – комплекс реализуемых в течение определенного времени мероприятий, направленных на трансферт технологий, создание новых (усовершенствование действующих) производств и (или) осуществление инновационной деятельности;
11) уполномоченный орган в области государственного стимулирования промышленности (далее – уполномоченный орган) – центральный исполнительный орган, осуществляющий руководство в сфере промышленности, а также в пределах, предусмотренных законодательством Республики Казахстан, межотраслевую координацию и участие в реализации государственного стимулирования промышленности;
12) меры государственного стимулирования промышленности – меры стимулирования, применяемые государством в целях развития обрабатывающей промышленности и промышленно-инновационной деятельности, осуществляемые в соответствии с Законом Республики Казахстан "О промышленной политике";
13) заявитель – физическое/юридическое лицо, осуществляющее планирование и реализацию промышленно-инновационного проекта.
Глава 2. Порядок мониторинга промышленно-инновационных проектов единой карты индустриализации
3. Мониторинг промышленно-инновационных проектов карты (далее – мониторинг) включает в себя:
1) формирование и актуализация перечня проектов карты;
2) выявление текущих проблем в реализации проектов карты и выработка предложений по их решению;

3) Карта жобалары шеңберінде оларды шешу бойынша тиісті ұсыныстарды одан әрі әзірлей отырып, жүйелі проблемаларды анықтау;
4) өңдеу өнеркәсібін дамытуға бағытталған ұсыныстар әзірлеу.
4. Мониторингті жауапты мемлекеттік орган жоба картаға енгізілген сәттен бастап тоқсан сайын жүргізеді.
5. Мониторинг екі кезеңге бөлінеді:
1) жоба пайдалануға берілгенге дейін;
2) жоба пайдалануға берілгеннен кейін.
6. Жауапты мемлекеттік орган жобаның мониторингін жүзеге асыру мақсатында өтініш берушіден мынадай материалдарды сұратады:
1) осы әдістеменің 1–қосымшасына сәйкес нысан бойынша карта жобалары бойынша ақпарат;
2) осы әдістеменің 2-қосымшасына сәйкес алғашқы статистикалық деректерді таратуға келісім (бұдан әрі – келісім);
3) осы әдістеменің 3-қосымшасына сәйкес жобаны іске асырудың жоспар-кестесі.
Өтініш беруші осы Әдістеменің 1-қосымшасына сәйкес карта жобалары бойынша толық емес және/немесе дұрыс емес ақпарат ұсынған жағдайда жауапты мемлекеттік орган мүдделі мемлекеттік органдар мен ұйымдарға тиісті сұрау салулар жібереді.
7. Мониторинг шеңберінде келісім негізінде алынатын мынадай алғашқы статистикалық деректер пайдаланылады:
1) негізгі капиталға инвестициялар көлемі;
2)орындалған құрылыс жұмыстарының (қызметтерінің) көлемі;
3) өндірілген өнім мен көрсетілген қызметтер көлемі;
4) есепті кезеңдегі жұмыскерлердің орташа тізімдік саны.
8. Бастапқы статистикалық деректерді кәсіпорын бойынша тұтастай, жекелеген жобаларға бөлінбестен өнеркәсіптік-инновациялық қызмет субъектілері қалыптастырады.
9. Пайдалануға дейінгі мониторинг мынадай көрсеткіштерді тексеру мен өңдеуді қамтитын жобаның ағымдағы жай-күйін талдауды көздейді:
1) негізгі капиталға инвестициялардың ағымдағы көлемінің инвестициялардың жалпы көлеміне арақатынасымен есептелетін инвестицияларды игеру;
2) жобаны салу кезеңінде іске қосылған жұмыс орындарының санымен айқындалатын уақытша жұмыс орындарының саны;
3) орындалған құрылыс жұмыстарының (көрсетілетін қызметтерінің) ағымдағы көлемінің жоба бойынша құрылыс жұмыстарының (көрсетілетін қызметтерінің) жалпы көлеміне арақатынасымен есептелетін орындалған құрылыс жұмыстарының (көрсетілетін қызметтерінің) пайызы.
Жобаны іске асырудың жоспар-кестесінің іс-шаралар мерзімі бұзылған жағдайда жауапты мемлекеттік орган өтініш берушімен бірлесіп себептерді анықтау бойынша жұмыс жүргізеді және осы әдістемеге 4-қосымшаға сәйкес жобаның жол картасын әзірлейді.
10. Пайдалануға берілгенге дейін карта жобасының тиімділігі бағаланбайды.
11. Пайдалануға берілгеннен кейін Мониторинг мынадай көрсеткіштерді тексеру мен өңдеуді қамтитын жобаның ағымдағы жай-күйін талдауды көздейді:

3) выявление системных проблем в рамках проектов карты с дальнейшей выработкой соответствующих предложений по их разрешению;
4) выработка предложений, направленных на развитие обрабатывающей промышленности.
4. Мониторинг проводится ежеквартально ответственным государственным органом с момента включения проекта в карту.
5. Мониторинг делиться на два этапа:
1) до ввода в эксплуатацию проекта;
2) после ввода в эксплуатацию проекта.
6. Ответственный государственный орган в целях осуществления Мониторинга запрашивает у заявителя следующие материалы:
1) информацию по проектам карты по форме согласно приложению 1 к настоящей Методике;
2) согласие на распространение первичных статистических данных (далее – согласие) согласно приложению 2 к настоящей Методике;
3) план-график реализации проекта согласно приложению 3 к настоящей Методике.
В случае предоставления заявителем неполной и/или недостоверной информации по проектам карты согласно приложению 1 к настоящей Методике, ответственный государственный орган направляет соответствующие запросы в заинтересованные государственные органы и организаций.
7. В рамках мониторинга используются следующие первичные статистические данные, получаемые на основании согласия:
1) объем инвестиций в основной капитал;
2) объем выполненных строительных работ (услуг);
3) объем произведенной продукции и оказанных услуг;
4) списочная численность работников в среднем за отчетный период.
8. Первичные статистические данные формируются субъектами промышленно-инновационной деятельности по предприятию в целом, без разделений на отдельные проекты.
9. Мониторинг до ввода в эксплуатацию предусматривает анализ текущего состояния проекта, включающий в себя проверку и обработку следующих показателей:
1) освоение инвестиций, которое исчисляется соотношением текущего объема инвестиций в основной капитал к общему объему инвестиций;
2) количество временных рабочих мест определяемых численностью задействованных рабочих мест на период строительства проекта;
3) процент выполненных строительных работ (услуг), исчисляемый соотношением текущего объема выполненных строительных работ (услуг) к общему объему строительных работ (услуг) по проекту.
В случаях срыва срока мероприятий план-графика реализации проекта ответственный государственный орган совместно с заявителем проводит работу по выявлению причин и разрабатывает дорожную карту проекта согласно приложению 4 к настоящей Методике.
10. Эффективность проекта карты до ввода в эксплуатацию не оценивается.
11. Мониторинг после ввода в эксплуатацию предусматривает анализ текущего состояния проекта, включающий в себя проверку и обработку следующих показателей:

1. Нысанның 1 – бағанында жобаның реттік нөмірі көрсетіледі.
2. Нысанның 2 – бағанында жобаның атауы көрсетіледі.
3. Нысанның 3 – бағанында жобаның өтініш берушісі көрсетіледі.
4. Нысанның 4 – бағанында жобаның өтініш берушісінің бизнес – сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
5. Нысанның 5 – бағанында инвестор ел мен жарғыға сәйкес жобаға қатысу үлесін көрсете отырып көрсетіледі.
6. Нысанның 6 – бағанында жобаны іске асыруға жауапты мемлекеттік орган көрсетіледі.
7. Нысанның 7 – бағанында жобаның мақсаты – жаңа өндіріс немесе өндірісті кеңейту және/немесе жаңғырту көрсетіледі.
8. Нысанның 8 – бағанында экономикалық қызметтің жалпы жіктеуіші көрсетіледі.
9. Нысанның 9 – бағанында жоба саласы көрсетіледі.
10. Нысанның 10 – бағанында жоба іске асырылатын облыс, қала, аудан көрсетіледі.
11. Нысанның 11 – бағанында көрсетілген мемлекеттік ынталандыру шарасы түрінің атауы көрсетіледі.
12. Нысанның 12 – бағанында көрсетілген мемлекеттік ынталандыру шаралары құндық мәнінде миллион теңгемен көрсетіледі.
13. Нысанның 13 – бағанында жобаны салу кезеңінде құрылған немесе жоспарланатын жұмыс орындарының саны көрсетіледі.
14. Нысанның 14 – бағанында жобалау құжаттамасына немесе жобаның паспортына сәйкес пайдалану кезеңінде құрылған не жоспарланатын жұмыс орындарының саны көрсетіледі.
15. Нысанның 15 – бағанында жобаға инвестициялардың жалпы жоспарланған көлемі миллион теңгемен көрсетіледі.
16. Нысанның 16 – бағанында жобаға инвестициялардың жылдар бойынша жоспарланған көлемі миллион теңгемен көрсетіледі.
17. Нысанның 17 – бағанында жобаға инвестициялардың жалпы нақты көлемі миллион теңгемен көрсетіледі.
18. Нысанның 18 – бағанында жобаға инвестициялардың нақты көлемі жылдар бойынша миллион теңгемен көрсетіледі.
19. Нысанның 19 – бағанында жобаға өз қаражаты миллион теңгемен көрсетіледі.
20. Нысанның 20 – бағанында екінші деңгейдегі банктердің қарыз қаражаты миллион теңгемен көрсетіледі.
21. Нысанның 21 – бағанында мемлекеттік ынталандыру шаралары операторларының және ұлттық компаниялардың бюджет қаражаты миллион теңгемен көрсетіледі.
22. Нысанның 22 – бағанында жоба шеңберінде шығарылатын өнімнің атауы көрсетіледі.
23. Нысанның 23 – бағанында өлшем бірліктерін көрсете отырып, жобалық құжаттамаға немесе жобаның паспортына сәйкес жобаның заттай көріністегі қуаты көрсетіледі.
24. Нысанның 24 – бағанында жобалық құжаттамаға немесе жобаның паспортына сәйкес жобаның құндық көрінісіндегі қуаты миллион теңгемен көрсетіледі.
25. Нысанның 25 – бағанында жоба құрылысының басталған күні көрсетіледі.
26. Нысанның 26 – бағанында пайдалануға беру актісіне немесе жабдықты қабылдау актісіне сәйкес жобаны пайдалануға беру күні көрсетіледі.

1. В графе 1 Формы указывается порядковый номер проекта.
2. В графе 2 Формы указывается наименование проекта.
3. В графе 3 Формы указывается заявитель проекта.
4. В графе 4 Формы указывается бизнес-идентификационный номер заявителя проекта.
5. В графе 5 Формы указывается инвестор с указанием страны и доли участия в проекте согласно уставу.
6. В графе 6 Формы указывается ответственный государственный орган за реализацию проекта.
7. В графе 7 Формы указывается цель проекта – новое производство или расширение и/или модернизация производства.
8. В графе 8 Формы указывается общий классификатор экономической деятельности.
9. В графе 9 Формы указывается отрасль проекта.
10. В графе 10 Формы указывается область, город, район, где реализуется проект.
11. В графе 11 Формы указывается наименование вида оказанной меры государственного стимулирования.
12. В графе 12 Формы указывается оказанные меры государственного стимулирования в стоимостном выражении в миллионах тенге.
13. В графе 13 Формы указывается количество созданных либо планируемых рабочих мест на период строительства проекта.
14. В графе 14 Формы указывается количество созданных либо планируемых рабочих мест на период эксплуатации в соответствии с проектной документацией или паспортом проекта.
15. В графе 15 Формы указывается общий планируемый объем инвестиций в проект в миллионах тенге.
16. В графе 16 Формы указывается планируемый объем инвестиций в проект по годам в миллионах тенге.
17. В графе 17 Формы указывается общий фактический объем инвестиций в проект в миллионах тенге.
18. В графе 18 Формы указывается фактический объем инвестиций в проект по годам в миллионах тенге.
19. В графе 19 Формы указывается собственные средства в проект в миллионах тенге.
20. В графе 20 Формы указывается заемные средства банков второго уровня в миллионах тенге.
21. В графе 21 Формы указывается бюджетные средства операторов мер государственной стимулирования и национальных компаний в миллионах тенге.
22. В графе 22 Формы указывается наименования выпускаемой продукции в рамках проекта.
23. В графе 23 Формы указывается мощность проекта в натуральном выражении в соответствии с проектной документацией или паспортом проекта, с указанием единиц измерения.
24. В графе 24 Формы указывается мощность проекта в стоимостном выражении в соответствии с проектной документацией или паспортом проекта в миллионах тенге.
25. В графе 25 Формы указывается дата начала строительства проекта.
26. В графе 26 Формы указывается дата ввода в эксплуатацию проекта согласно акту ввода в эксплуатацию или акту приемки оборудования.

27. Нысанның 27 – бағанында жыл бойынша өлшем бірліктерін көрсете отырып, өндірілген өнімнің заттай көріністегі көлемі көрсетіледі.
28. Нысанның 28 – бағанында жылдар бойынша құндық мәнде өндірілген өнімнің көлемі миллион теңгемен көрсетіледі.
29. Нысанның 29 – бағанында орындалған құрылыс жұмыстарының (қызметтерінің) көлемі, жабдықты жеткізу және монтаждау және жүргізілген немесе жоспарланған жұмыстар, инвестицияларды игеру және/ немесе қуаттарды игеру бойынша ақпаратты қамтитын жобаның ағымдағы жай – күйі көрсетіледі.
30. Нысанның 30 – бағанында жобаның өтініш берушісінің байланыстары (Т.А.Ә., телефон) көрсетіледі.
31. Нысанның 5, 11, 12, 19, 20, 21, 27, 28 – бағандары тиісті ақпарат болған кезде толтырылады.
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
1)БСН – бизнес – сәйкестендіру нөмірі.
2) Т.А.Ә. – тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда).
3) ЭҚЖЖ – экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші.
Бірыңғай индустрияландыру
картасының өнеркәсіптік –
инновациялық жобаларын
мониторингтеу әдістемесіне
2–қосымша
Алғашқы статистикалық деректерді таратуға келісім
(жобаның өтініш берушісінің бланкісінде толтырылады)
____________________________________________________________________
(Өнеркәсіптік-инновациялық қызмет субъектісінің толық атауы) мынадай нысандар
бойынша:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
кезеңде ____________________________________________________________
көрсеткіштер бойынша:_______________________________________________
жауапты мемлекеттік органға, уәкілетті органға, __________________________
(органдардың атауы) алғашқы статистикалық деректерді ашуға келісім береді.
Жоба өтінім берушісінің басшысы______________________________________
(қолы) (Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Мөр орны (болған жағдайда)
Бірыңғай индустрияландыру
картасының Бірыңғай
индустрияландыру картасының
өнеркәсіптік-инновациялық
жобаларын мониторингтеу
әдістемесіне
3-қосымша
Бекітеді
Өтінім берушісінің басшысы
____________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (болған
жағдайда),
20__ жылғы "___" __________
Жобаны іске асырудың жоспар-кестесі
№ т/т
Іс-шараның атауы
Орындау мерзімі
1.
2.
3.
Бірыңғай индустрияландыру
картасының өнеркәсіптік-
инновациялық жобаларын
мониторингтеу әдістемесіне
4-қосымша
Бекітеді
Өтінім берушінің басшысы
____________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (болған
жағдайда),
20__ жылғы "___" __________
Жобаның жол картасы
№ р/с
Іс-шараның атауы
Орындау мерзімі
Аяқтау нысаны
Жауапты орган немесе ұйым
1.
2.
3.

27. В графе 27 Формы указывается объем произведенной продукции в натуральном выражении с указанием единиц измерения по годам.
28. В графе 28 Формы указывается объем произведенной продукции в стоимостном выражении по годам в миллионах тенге.
29. В графе 29 Формы указывается текущее состояние проекта, включающее информацию по объемам выполненных строительных работ (услуг), поставке и монтажу оборудования и проведенным или планируемым работам, по освоению инвестиций и/ или освоение проектных мощностей.
30. В графе 30 Формы указывается контакты заявителя проекта (ФИО, телефон).
31. Графы 5, 11, 12, 19, 20, 21, 27, 28 Формы заполняются при наличии соответствующей информации.
Расшифровка аббревиатур:
1) БИН – бизнес-идентификационный номер.
2) ФИО – фамилия, имя, отчество (при его наличии).
3) ОКЭД – общий классификатор экономической деятельности.
Приложение 2
к Методике мониторинга
промышленно-инновационных
проектов единой карты
индустриализации
Согласие на распространение первичных статистических данных (заполняется на бланке заявителя проекта)
___________________________________________________________________
(полное наименование субъекта промышленно-инновационной деятельности)
дает согласие на раскрытие первичных статистических данных ответственному
государственному органу, уполномоченному органу,
____________________________________________________________________
(наименование органов) по следующим формам:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
за период ___________________________________________________________
по показателям: ______________________________________________________
Руководитель Заявителя проекта
_____________________________________________________________________
(подпись) (Фамилия, имя, отчество (при его наличии)Место печати (при наличии)
Приложение 3
к Методике мониторинга
промышленно-инновационных
проектов единой карты
индустриализации
Утверждено
___________________________
Фамилия, имя, отчество
(при его наличии),
руководитель заявителя
"___" __________ 20__ года
План-график реализации проекта
№ п/п
Наименование мероприятия
Срок исполнения
1.
2.
3.
Приложение 4
к Методике мониторинга
промышленно-инновационных
проектов единой карты
индустриализации
Утверждено
___________________________
Фамилия, имя, отчество
(при его наличии),
руководитель заявителя
"___" __________ 20__ года
Дорожная карта проекта
№ п/п
Наименование мероприятия
Срок исполнения
Форма завершения
Ответственный орган или организация
1.
2.
3.