"Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 648 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2022 жылғы 31 тамыздағы № 904 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 қыркүйекте № 29414 болып тіркелді.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Бұйрықтың күшін жою көзделген - ҚР Қаржы министрінің 09.10.2024 № 687 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 648 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12590 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабының 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру қағидаларында (бұдан әрі – Қағидалар):
Қағидаларға 8, 9 және 19-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
Құрылыс саласындағы жұмыстарды мемлекеттік сатып алу туралы (құрылыс-монтаждау жұмыстары) үлгілік шартта:
4.1-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) Шарт бойынша жұмыстарды орындау мақсатында "Тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің және оларды берушілердің дерекқорын қалыптастыру және жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестиция және даму министрі міндетін атқарушының 2022 жылғы 26 мамырдағы № 286 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28243 болып тіркелген) сәйкес қалыптастырылған тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің және оларды берушілердің (бар болса) дерекқорына енгізілген құрылыс материалдарын, жабдықтарды, бұйымдар мен конструкцияларды пайдалануға;";
Жобалау-сметалық құжаттаманы (техникалық-экономикалық негіздеме) әзірлеу бойынша жұмыстарды мемлекеттік сатып алу туралы үлгілік шартта:
4.1-тармақта:
4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) "Тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің және оларды берушілердің дерекқорын қалыптастыру және жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестиция және даму министрі міндетін атқарушының 2022 жылғы 26 мамырдағы № 286 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28243 болып тіркелген) сәйкес қалыптастырылған тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің және оларды берушілердің (бар болса) дерекқорына енгізілген құрылыс материалдарын, жабдықтарды, бұйымдар мен конструкцияларды пайдалануға жобалау-сметалық құжаттамада, техникалық-экономикалық негіздемеде көрсету;";
10) тармақшасы орыс тілінде өзгермейді, қазақ тілінде мынадай редакцияда жазылсын:
"10) Тапсырыс беруші орындалған жұмыстар актісін бекіткеннен кейін Электрондық шот-фактуралардың ақпараттық жүйесінде шот-фактураны электронды нысанда жазып беру қағидаларына сәйкес электрондық шот-фактуралардың ақпараттық жүйесі арқылы электрондық нысанда шот-фактура жазуға;";
мынадай мазмұндағы 11) тармақшасымен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 11 декабря 2015 года № 648 "Об утверждении Правил осуществления государственных закупок"
Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 31 августа 2022 года № 904. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 сентября 2022 года № 29414.
Примечание ИЗПИ!
Приказ утрачивает силу приказом Министра финансов РК от 09.10.2024 № 687 (вводится в действие с 01.01.2025).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 11 декабря 2015 года № 648 "Об утверждении Правил осуществления государственных закупок" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12590) следующие изменения и дополнение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 1) статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственных закупках" ПРИКАЗЫВАЮ:";
в Правилах осуществления государственных закупок (далее – Правила), утвержденных указанным приказом:
приложения 8, 9 и 19 к Правилам изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему приказу;
в Типовом договоре о государственных закупках работ в сфере строительства (строительно-монтажные работы):
подпункт 4) пункта 4.1 изложить в следующей редакции:
"4) в целях выполнения работ по Договору использовать строительные материалы, оборудования, изделия и конструкции, включенные в базу данных товаров, работ, услуг и их поставщиков (при наличии), сформированных в соответствии с приказом исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 26 мая 2022 года № 286 "Об утверждении Правил формирования и ведения базы данных товаров, работ, услуг и их поставщиков" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28243);";
в Типовом договоре о государственных закупках работ по разработке проектно-сметной документации (технико-экономического обоснования):
в пункте 4.1:
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) указать в проектно-сметной документации, технико-экономическом обосновании на использование строительных материалов, оборудования, изделия и конструкции, включенные в базу данных товаров, работ, услуг и их поставщиков (при наличии), сформированных в соответствии с приказом исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 26 мая 2022 года № 286 "Об утверждении Правил формирования и ведения базы данных товаров, работ, услуг и их поставщиков" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28243);";
в подпункт 10) вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
дополнить подпунктом 11) следующего содержания:

"11) "Құрылыс жобаларының мемлекеттік банкін қалыптастыру және жүргізу, сондай-ақ техникалық экономикалық негіздемелерді, үлгілік жобаларды және жобалау (жобалау-сметалық) құжаттамасын ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 19 қарашадағы № 705 бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12422 болып тіркелген), ведомстводан тыс кешенді сараптаманың оң қорытындысы берілгеннен кейін 5 жұмыс күні ішінде құрылыс жобасын (техникалық экономикалық негіздемелерді, үлгілік жобаларды және жобалау (жобалау-сметалық) құжаттамасын) пайдалануға құқықтарды, оның ішінде мүліктік (айрықша) құқықтарды беру туралы үлгілік шартқа қол қоюға міндеттенеді.".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік сатып алу және квазимемлекеттік секторының сатып алу заңнамасы департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Қаржы министрі
Е. Жамаубаев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары -
Қаржы министрінің
2022 жылғы 31 тамыздағы
№ 904 бұйрығына
1-қосымша
Мемлекеттік сатып алуды
жүзеге асыру қағидаларына
8-қосымша
Ашу хаттамасы (конкурстың нөмірі) бұл ретте нөмір сатып алудың тәсілі мен нөміріне байланысқан болуы тиіс (лот бойынша жекеше қалыптастырылады) Күні мен уақыты
Тапсырыс беруші* ___________________________________________
Конкурстың № ______________________________________________
Конкурстың атауы __________________________________________
Ұйымның атауы ____________________________________________
Ұйымдастырушының мекенжайы ______________________________
Конкурсық комиссияның құрамы
Т.А.Ә.**
Ұйымдағы лауазымы**
Комиссиядағы рөлі
Жалпы сомасы көрсетілген сатып алынатын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер тізбесі ___________
Лоттың №
Лоттың атауы
Саны
Бірлік үшін баға
Сатып алу үшін бөлінген сома, теңге
Лоттың № ____________________________________________________
Лоттың атауы ____________________________________________
Конкурсқа қатысуға арналған өтінімдер мынадай әлеуетті өнім берушілермен ұсынылған (өтінімдер саны):
Әлеуетті өнім берушінің атауы
БСН (ЖСН) / СТН / ТЕН
Әлеуетті өнім берушінің мекенжайы (облыс,қала,көше, үй, пәтер)
Өтінімдерді беру күні мен уақыты (хронология бойынша)
Конкурстық құжаттамада көзделген құжаттардың болуы (болмауы) туралы ақпарат:
Әлеуетті өнім берушінің № БСН (ЖСН) / СТН / ТЕН
Құжаттың атауы
Болу белгісі
Ескертпе:
* Тапсырыс берушілер туралы мәлімет, егер тапсырыс берушілер бірнешеу болса көрсетілмейді.
** Мәліметтер көрсетілмейді.
Аббревиатураларды таратып жазу:
БСН – бизнес-сәйкестендіру нөмірі;
ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі;
ССН – салық төлеушінің сәйкестендіру нөмірі;
ТЕН – төлеушінің есеп нөмірі;
Т.А.Ә. – тегі, аты, әкесінің аты (бар болса).
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары -
Қаржы министрінің
2022 жылғы 31 тамыздағы
№ 904 бұйрығына
2-қосымша
Мемлекеттік сатып алуды
жүзеге асыру қағидаларына
9-қосымша
Конкурсқа қатысуға алдын ала рұқсат беру хаттамасы (конкурстың нөмірі) бұл ретте нөмір сатып алудың тәсілі мен нөміріне байланысқан болуы тиіс (лот бойынша жекеше қалыптастырылады) Күні мен уақыты
Тапсырыс беруші* _____________________________________________
Конкурстың № _________________________________________________
Конкурстың атауы __________________________________________
Ұйымның атауы _______________________________________
Ұйымдастырушының мекенжайы _________________________________
Конкурсық комиссияның құрамы:
Т.А.Ә.**
Ұйымдағы лауазымы**
Комиссиядағы рөлі
Жалпы сомасы көрсетілген сатып алынатын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер тізбесі
___________
Лоттың №
Лоттың атауы
Саны
Бірлік үшін баға
Сатып алу үшін бөлінген сома, теңге
Лоттың № ____________________________________________________
Лоттың атауы ______________________________________________
Конкусқа (лотқа) қатысуға берілген өтінімдер туралы ақпарат туралы (хронология бойынша): (өтінімдер саны)
Әлеуетті өнім берушінің атауы
БСН (ЖСН)/ СЖН/СЕН
Өтінім берілген күні мен уақыты
(хронология бойынша)
Конкурстық комиссия мүшелерінің алдын ала дауыс беру нәтижелері:
Әлеуетті өнім берушінің атауы (әлеуетті өнім берушілердің тізбесі), БСН (ЖСН)/ СЖН/СЕН
Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.**
Комиссия мүшесінің шешімі
Конкурстық құжаттама талаптары мен біліктілік талаптарына сәйкес келмеу себептерінің егжей-тегжейлі сипаттамасы
Бас тарту себептеріне негіздеме
Конкурстық құжаттаманың талаптары мен біліктілік талаптарына сәйкес келтірілуі қажет әлеуетті өнім берушінің өтініміндегі құжаттар тізбесі
Конкурсқа қатысуға бас тартылған өтінімдер: (өтінімдер саны):
р/с
Әлеуетті өнім берушінің атауы
БСН (ЖСН)/ СЖН/СЕН
Бас тарту себебі
Конкурстық құжаттама талаптары мен біліктілік талаптарына сәйкес келетін конкурсқа қатысуға өтінімдер: (өтінімдер саны)
Әлеуетті өнім берушінің атауы
БСН (ЖСН)/ СЖН/СЕН
Әлеуетті өнім берушілер конкурстық құжаттама талаптары мен біліктілік талаптарына сәйкес келтірілген конкурсқа қатысуға өтінімдерін берудің соңғы күні мен уақыты: мемлекеттік сатып алудың веб-порталында осы хаттаманы жариялаған сәттен бастап 3 жұмыс күнінен кешіктірмей.
Ескертпе:
* Тапсырыс берушілер туралы мәлімет, егер тапсырыс берушілер бірнешеу болса көрсетілмейді.
** Мәліметтер көрсетілмейді.
Аббревиатураларды таратып жазу:
БСН – бизнес-сәйкестендіру нөмірі;
ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі;
ССН – салық төлеушінің сәйкестендіру нөмірі;
ТЕН – төлеушінің есеп нөмірі;
Т.А.Ә. – тегі, аты, әкесінің аты (бар болса).
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары -
Қаржы министрінің
2022 жылғы 31 тамыздағы
№ 904 бұйрығына
3-қосымша
Мемлекеттік сатып алуды
жүзеге асыру қағидаларына
19-қосымша
Қорытындылар туралы аралық хаттама (аукцион нөмірі) нөмірі сатып алу тәсілі мен нөміріне байланыстырылуы тиіс Күні мен уақыты
Тапсырыс беруші*____________________________________________
Аукцион № __________________________________________________
Аукцион атауы ______________________________________________
Ұйымдастырушының атауы_____________________________________
Ұйымдастырушының мекен-жайы_______________________________
Аукциондық комиссияның құрамы:
Т.Ә.А.**
Ұйымдағы лауазымы**
Комиссиядағы рөлі
Жалпы сомасын көрсете отырып, сатып алынатын тауарлардың тізбесі__
Лот №
Лоттың атауы
Тауардың сипаттамасы
Саны
Бірлік үшін бағасы, теңге
Сатып алуға бөлінген сома, теңге
Аукционға қатысуға ұсынылған өтінімдер туралы ақпарат (өтінімдер саны):
Аукционға қатысушының нөмірі (өтінімді беру уақыты мен күніне байланысты беріледі) және әлеуетті өнім берушінің (ашылған) атауы
БСН (ЖСН)/ССН/ТЕН
Өтінімді беру күні мен уақыты

"11) подписать типовой договор о передаче прав на использование проекта строительства (технико-экономических обоснований, типовых проектов и проектной (проектно-сметной) документации), в том числе имущественных (исключительных) прав, в соответствии с приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 19 ноября 2015 года № 705 "Об утверждении Правил формирования и ведения государственного банка проектов строительства, а также предоставления технико-экономических обоснований, типовых проектов и проектной (проектно-сметной) документации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12422), в течение пяти рабочих дней после выдачи положительного заключения комплексной вневедомственной экспертизы.".
2. Департаменту законодательства государственных закупок и закупок квазигосударственного сектора Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра -
Министр финансов
Республики Казахстан
Е. Жамаубаев
Приложение 1
к приказу Заместитель Премьер-
Министра - Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 августа 2022 года № 904
Приложение 8
к Правилам осуществления
государственных закупок
Протокол вскрытия (номер конкурса)
при этом номер должен быть привязан к способу и номеру закупки
(формируется на каждый лот в отдельности)
Дата и время
Заказчик* ______________________________________________________
№ конкурса ____________________________________________________
Наименование конкурса __________________________________________
Наименование организатора _______________________________________
Адрес организатора ______________________________________________
Состав конкурсной комиссии:
Ф.И.О.**
Должность в организации**
Роль в комиссии
Перечень закупаемых товаров, работ, услуг с указанием общей суммы ___________
№ Лота
Наименование лота
Количество
Цена за единицу
Сумма, выделенная для закупки, тенге
№ лота _______________________________________________________
Наименование лота ____________________________________________
Заявки на участие в конкурсе представлены следующими потенциальными поставщиками (количество заявок):
Наименование потенциального поставщика
БИН (ИИН) / ИНН / УНП
Адрес потенциального поставщика (область, город, улица, дом, квартира)
Дата и время представления заявки (по хронологии)
Информация о наличии (отсутствии) документов, предусмотренных конкурсной документацией:
№ Наименование потенциального поставщика БИН (ИИН) / ИНН / УНП
Наименование документа
Признак наличия
Примечание:
*Сведения о заказчике не отображаются, если несколько заказчиков.
**Сведения не отображаются.
Расшифровка аббревиатур:
БИН – бизнес-идентификационный номер;
ИИН – индивидуальный идентификационный номер;
ИНН – идентификационный номер налогоплательщика;
УНП – учетный номер плательщика;
Ф.И.О. – фамилия, имя, отчество (при наличии).
Приложение 2
к приказу Заместителя Премьер-
Министра - Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 августа 2022 года № 904
Приложение 9
к Правилам осуществления
государственных закупок
Протокол предварительного допуска к участию в конкурсе
(номер конкурса) при этом номер должен быть привязан к способу и номеру закупки
(формируется на каждый лот в отдельности)
Дата и время
Заказчик* ______________________________________________________
№ конкурса _____________________________________________________
Название конкурса _______________________________________________
Наименование организатора _______________________________________
Адрес организатора ______________________________________________
Состав конкурсной комиссии:
Ф.И.О.**
Должность в организации**
Роль в комиссии
Перечень закупаемых товаров, работ, услуг с указанием общей суммы
___________
№ Лота
Наименование лота
Количество
Цена за единицу
Сумма, выделенная для закупки, тенге
№ лота _________________________________________________________
Наименование лота ______________________________________________
Информация о представленных заявках на участие в конкурсе (лоте) (по хронологии): (количество заявок)
Наименование потенциального поставщика
БИН (ИИН) / ИНН / УНП
Дата и время представления заявки (по хронологии)
Результаты предварительного голосования членов конкурсной комиссии:
№ п/п
Наименование потенциального поставщика (перечень потенциальных поставщиков), БИН (ИИН)/ ИНН/УНП
Ф.И.О. члена комиссии**
Решение члена комиссии
Подробное описание причин несоответствия квалификационным требованиям и требованиям конкурсной документации
Обоснование причин отклонения
Перечень документов в заявке потенциального поставщика которые необходимо привести в соответствие с квалификационными требованиями и требованиями конкурсной документации
Отклоненные заявки на участие в конкурсе: (количество заявок):
Наименование потенциального поставщика
БИН (ИИН)/ ИНН/УНП
Причина отклонения
Заявки на участие в конкурсе, соответствующие квалификационным требованиям и требованиям конкурсной документации: (количество заявок)
Наименование потенциального поставщика
БИН (ИИН) / ИНН / УНП
Окончательная дата и время представления заявок на участие в конкурсе, приведенных потенциальными поставщиками в соответствие с квалификационными требованиями и требованиями конкурсной документации: не позднее трех рабочих дней с момента размещения данного протокола на веб-портале государственных закупок.
Примечание:
* Сведения о заказчике не отображаются, если несколько заказчиков.
**Сведения не отображаются.
Расшифровка аббревиатур:
БИН – бизнес-идентификационный номер;
ИИН – индивидуальный идентификационный номер;
ИНН – идентификационный номер налогоплательщика;
УНП – учетный номер плательщика;
Ф.И.О. – фамилия, имя, отчество (при наличии).
Приложение 3
к приказу Заместителя Премьер-
Министра - Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 августа 2022 года № 904
Приложение 19
к Правилам осуществления
государственных закупок
Промежуточный протокол об итогах
(номер аукциона) номер должен быть привязан к способу и номеру закупки
Дата и время
Заказчик* _____________________________________________________
№ аукциона ____________________________________________________
Название аукциона ______________________________________________
Наименование организатора______________________________________
Адрес организатора_____________________________________________
Состав аукционной комиссии:
Ф.И.О.**
Должность в организации**
Роль в комиссии
Перечень закупаемых товаров с указанием общей суммы ___________
№ Лота
Наименование лота
Характеристика товара
Количество
Цена за единицу, тенге
Сумма, выделенная для закупки, тенге
Информация о представленных заявках на участие в аукционе (количество заявок):
Номер участника аукциона (присваивается в зависимости от времени и даты подачи заявки) и наименование потенциального поставщика (которая была вскрыта)
БИН (ИИН)/ ИНН/УНП
Дата и время представления заявки

Аукциондық комиссияның сұрау салулары туралы ("Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 5-тармағына сәйкес сұрау салуды жүзеге асырған жағдайда толтырылады):
Сұрау салу жіберілген ұйымның/тұлғаның атауы
Сұрау салу жіберілген күн
Сұрау салудың қысқаша сипаттамасы
Жауап берілген күн
Біліктілік талаптарына және аукциондық құжаттаманың талаптарына сәйкес келмейтін деп танылған әлеуетті өнім беруші туралы мәліметтер:
Әлеуетті өнім берушінің атауы (әлеуетті өнім берушілердің тізбесі), БСН (ЖСН)/ ССН/УНП
Комиссия мүшесінің Т.А.Ә.**
Комиссия мүшесінің шешімі
Бас тарту себебі1
Біліктілік талаптарына және аукциондық құжаттама талаптарына олардың сәйкес келмеуін растайтын мәліметтер мен құжаттарды көрсете отырып, бас тарту себептерін егжей-тегжей сипаттау
________________________________________________________
1үш мәтінді мәні бар анықтамалық: (біліктілік талаптарына сәйкес келмеу, аукциондық құжаттама талаптарына сәйкес келмеу, ("Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының талаптарын бұзу)
Аукциондық комиссияның шешімі:
________________________деген әлеуетті өнім беруші біліктілік талаптарына және аукциондық құжаттама талаптарына сәйкес келмеді деп танылсын.
Ескертпе:
* Тапсырыс берушілер туралы мәлімет, егер тапсырыс берушілер бірнешеу болса көрсетілмейді;
** Мәліметтер көрсетілмейді.
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
БСН – бизнес-сәйкестендіру нөмірі;
ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі;
ССН – салық төлеушінің сәйкестендіру нөмірі;
ТЕН – төлеушіні есепке алу нөмірі;
Т.А.Ә. – тегі аты әкесінің аты (бар болса).

Сведения о запросах аукционной комиссии (заполняется в случае осуществления запросов в соответствии с пунктом 5 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О государственных закупках"):
Наименование организации/лица которому направлен запрос
Дата направления запроса
Краткое описание запроса
Дата представления ответа на запрос
Сведения о потенциальном поставщике, признанным не соответствующим квалификационным требованиям и требованиям аукционной документации:
Наименование потенциального поставщика (перечень потенциальных поставщиков), БИН (ИИН)/ ИНН/УНП
Ф.И.О. члена комиссии**
Решение члена комиссии
Причина отклонения1
Подробное описание причин отклонения с указанием сведений и документов, подтверждающих их несоответствие квалификационным требованиям и требованиям аукционной документации
________________________________________________________
1справочник из трех текстовых значений: (несоответствие квалификационным требованиям, несоответствие требованиям аукционной документации, нарушение требований статьи 6 Закона Республики Казахстан "О государственных закупках").
Решение аукционной комиссии:
Признать потенциального поставщика ________________________ не соответствующим квалификационным требованиям и требованиям аукционной документации.
Примечание:
* Сведения о заказчике не отображаются, если несколько заказчиков.
**Сведения не отображаются.
Расшифровка аббревиатур:
БИН – бизнес-идентификационный номер;
ИИН – индивидуальный идентификационный номер;
ИНН – идентификационный номер налогоплательщика;
УНП – учетный номер плательщика;
Ф.И.О. – фамилия, имя, отчество (при наличии).