Нұр-Сұлтан қаласы аумағында карантиндік арамшөп арам сояулармен зақымданған алқаптар көлемінде карантин режимінің күшін жою және "Нұр-Сұлтан қаласының аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақтарды белгілеу туралы" Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 4 тамыздағы № 505-2632 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 6 сәуірдегі № 505-1014 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 сәуірде № 27561 болып тіркелді
"Өсімдіктер карантині туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-1-бабының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Нұр-Сұлтан қаласы бойынша аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2022 жылғы 29 наурыздағы № 02-12/134 ұсынымына сәйкес Нұр-Сұлтан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Нұр-Сұлтан қаласы аумағында карантиндік арамшөп арам сояулармен зақымданған алқаптар көлемінде келесі жер телімдерінде карантин режимінің күші жойылсын:
1) Қабанбай батыр даңғылы, № 9/2 ("Премьера – 3" тұрғын үй кешені);
2) теміржолдар (Железнодорожный тұрғын алабы), 22-жолдағы табельдік будка;
3) теміржолдар (Нұр-Сұлтан қаласының теміржол вокзалы), М212 белгісі, 10-аудан.
2. "Нұр-Сұлтан қаласының аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақтарды белгілеу туралы" Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 4 тамыздағы № 505-2632 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23868 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Нұр-Сұлтан қаласының Қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

Об отмене карантинного режима на территории города Нур-Султан в объемах зараженных площадей карантинным сорняком повиликой и внесении изменения в постановление акимата города Нур-Султана от 4 августа 2021 года № 505-2632 "Об установлении карантинных зон с введением карантинного режима на территории города Нур-Султан"
Постановление акимата города Нур-Султана от 6 апреля 2022 года № 505-1014. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 апреля 2022 года № 27561
В соответствии с подпунктом 3) статьи 9-1 Закона Республики Казахстан "О карантине растений", пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", представлением государственного учреждения "Территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Нур-Султан" от 29 марта 2022 года № 02-12/134, акимат города Нур-Султан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить карантинный режим на территории города Нур-Султан в объемах зараженных площадей карантинным сорняком повиликой на следующих земельных участках:
1) проспект Кабанбай батыра, № 9/2 (жилой комплекс "Премьера – 3");
2) железнодорожные пути (жилой массив Железнодорожный), табельная будка на 22-ом пути;
3) железнодорожные пути (железнодорожный вокзал города Нур-Султан), сигнал М212, 10-й район.
2. Внести в постановление акимата города Нур-Султана "Об установлении карантинных зон с введением карантинного режима на территории города Нур-Султан" от 4 августа 2021 года № 505-2632 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 23868) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Руководителю государственного учреждения "Управление контроля и качества городской среды города Нур-Султан" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Нур-Султан после его официального опубликования.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласының әкімі А. Кульгинов
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің
2022 жылғы 6 сәуірдегі
№ 505-1014 қаулысына
қосымша
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 4 тамыздағы
№ 505-2632 қаулысына
қосымша
Нұр-Сұлтан қаласының аумағында карантиндік режим енгізілген карантиндік аймақтар
Карантиндік аймақтардың орналасқан жері
Зақымданған алқап, гектар
Жатаған у кекіре
1.

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Нур-Султан.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Нур-Султан А. Кульгинов
Приложение
к постановлению Акимата
города Нур-Султан
от 6 апреля 2022 года № 505-1014
Приложение
к постановлению акимата
города Нур-Султана
от 4 августа 2021 года № 505-2632
Карантинные зоны на территории города Нур-Султан с введением карантинного режима
Месторасположение карантинных зон
Зараженная площадь, гектар
Горчак ползучий
1.