Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 06-346 "Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттарға үгіттеу баспа материалдарын орналастыруға орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жай беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 17 қазандағы № 01-2903 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 17 қазанда № 30182 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 15 ақпандағы № 1-304 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 15.02.2023 № 1-304 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 06-346 "Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттарға үгіттеу баспа материалдарын орналастыруға орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жай беру туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 888 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Астана қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Астана қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.";
көрсетілген қаулының 2-тармағы және 2-қосымшасы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Күші жойылды деп танылсын:
1) Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 30 шiлдедегi № 01-1495 "Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың үгіт-насихат баспа материалдарын орналастыру және сайлаушылармен кездесулер өткізу орындарын белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1282 болып тіркелген);
2) Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 01-3205 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру ушін орындарды белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21792 болып тіркелген).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау "Астана қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі А. Кульгинов
"КЕЛІСІЛДІ"
Астана қаласының
аумақтық сайлау
комиссиясы
Астана қаласы әкімдігінің
2022 жылғы 17 қазандағы
№ 01-2903 қаулысына
қосымша
Астана қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 10 наурыздағы
№ 06-346 қаулысына
1-қосымша
Астана қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары
Астана қаласының "Алматы" ауданы бойынша
1.
Қаныш Сәтбаев пен Алексей Петров көшелерінің қиылысында, "Евразия- 1" сауда орталығы ғимаратына орталық кіреберістің оң жағында
2.
Қажымұқан мен Алексей Петров көшелерінің қиылысында, "Орбита" сауда үйі ғимаратының алдында
3.
Абылай хан даңғылы мен Манас көшесінің қиылысында, "Встреча" сауда үйі ғимаратының алдында
4.
Бауыржан Момышұлы даңғылы, № 5, Астана қаласы әкімдігінің "Әл-Фараби атындағы оқушылар сарайы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алдында
5.

О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 10 марта 2015 года № 06-346 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями кандидатам в Президенты Республики Казахстан"
Постановление акимата города Астаны от 17 октября 2022 года № 01-2903. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 октября 2022 года № 30182. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 15 февраля 2023 года № 1-304.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 15.02.2023 № 1-304 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 10 марта 2015 года № 06-346 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями кандидатам в Президенты Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 888) следующие изменения:
заголовок к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Астаны";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Астаны согласно приложению к настоящему постановлению.";
пункт 2 и приложение 2 указанного постановления исключить;
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата города Нур-Султана от 30 июля 2020 года № 01-1495 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений кандидатам в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан для встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1282);
2) постановление акимата города Нур-Султана от 14 декабря 2020 года № 01-3205 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 21792).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима города Астаны".
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны А. Кульгинов
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия города Астаны
Приложение
к постановлению акимата
города Астаны
от 17 октября 2022 года № 01-2903
Приложение 1
к постановлению акимата
города Астаны
от 10 марта 2015 года № 06-346
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Астаны
Места для размещения агитационных печатных материалов
по району "Алматы" города Астаны
1.
на пересечении улиц Қаныша Сәтбаева и Алексея Петрова, с правой стороны от центрального входа в здание торгового центра "Евразия-1"
2.
на пересечении улиц Қажымұқана и Алексея Петрова, перед зданием торгового дома "Орбита"
3.
на пересечении проспекта Абылай хана и улицы Манас, перед зданием торгового дома "Встреча"
4.
проспект Бауыржана Момышұлы, № 5, перед зданием государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Дворец школьников имени Аль-Фараби" акимата города Астаны
5.

Шәкәрім Құдайбердіұлы даңғылы, № 25, Астана қаласы әкімдігінің "№ 7 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алдында
6.
Промышленный тұрғын үй алабы, Шалкөде көшесі, "iStop" аялдама павильонының оң жағында
7.
Интернациональный тұрғын үй алабы, Мереке көшесі, № 1а, Астана қаласы әкімдігінің "Орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
8.
Мичурино тұрғын үй алабы, Бастау көшесі, орталық скверге кіреберістің алдында
9.
Күйгенжар тұрғын үй алабы, Жаңатұрмыс көшесі, № 1/1, аялдама павильонының оң жағында
10.
Железнодорожный тұрғын үй алабы, Владимир Маяковский көшесі, орталық сквердің сол жағында
11.
Железнодорожный тұрғын үй алабы, Максим Горький көшесі, № 22, Астана қаласы әкімдігінің "№ 29 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
12.
Тәуелсіздік даңғылы, № 32, Астана қаласы "Алматы" ауданының "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы филиалының халыққа қызмет көрсету бөлімі ғимаратының алдында
13.
Бауыржан Момышұлы даңғылы, "Жерұйық" саябағына орталық кіреберіс алдында
14.
Іле көшесі, № 30, аялдама павильонының сол жағында
15.
Кенен Әзірбаев көшесі, № 6/5, аялдама павильонының оң жағында
16.
Мұхамеджан Тынышбайұлы көшесі, № 8, А-62 көшесіндегі "Қазақстан темір жолы" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы - "Нұрлы жол" теміржол вокзал кешені филиалы ғимаратының алдында
17.
Рақымжан Қошқарбаев даңғылы, № 64, Астана қаласы әкімдігінің "№ 2 қалалық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алдында
18.
Абылай хан даңғылы, № 5, аялдама павильонының сол жағында және "Әділ" сауда үйі ғимаратының алдында
19.
Қажымұқан мен Қаныш Сәтбаев көшелерінің қиылысында, Қаныш Сәтбаев ескерткішінің алдында
20.
Бауыржан Момышұлы даңғылы, № 10, "Рахмет" сауда үйі ғимаратының алдында
Астана қаласының "Байқоңыр" ауданы бойынша
21.
Жұмабек Тәшенев көшесіндегі орынтұрақ аумағында, "CTR Chicken" жылдам тамақтану кафесіне қарама-қарсы
22.
Сәкен Сейфуллин және Шоқан Уәлиханов көшелерінің қиылысында, Сәкен Сейфуллин көшесіндегі "Астаналық" сауда үйі ғимаратына кіреберіс сол жағында
23.
Республика даңғылы, № 2, "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің Ұлттық әскери-патриоттық орталығы" республикалық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
24.
Кенесары көшесі мен Республика даңғылының қиылысында, Республика даңғылындағы "Сұңқар" сауда үйіне қарама-қарсы
25.
Республика даңғылы, № 8, "Есіл" сауда үйі ғимаратына қарама-қарсы
26.
Республика даңғылы, № 34, "Астана жастары" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
27.
Александр Кравцов және Шоқан Уәлиханов көшелерінің қиылысында, Александр Кравцов көшесіндегі "Жастар" сауда үйі ғимаратына қарама-қарсы
28.
Шоқан Уәлиханов көшесі мен Абай даңғылының қиылысында, "Жаннұр" сауда үйі ғимаратының оң жағында
29.

проспект Шәкәріма Құдайбердіұлы, № 25, перед зданием государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 7" акимата города Астаны
6.
жилой массив Промышленный, улица Шалкөде, с правой стороны от остановочного павильона "iStop"
7.
жилой массив Интернациональный, улица Мереке, № 1а, перед зданием коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система" акимата города Астаны
8.
жилой массив Мичурино, улица Бастау, перед входом в центральный сквер
9.
жилой массив Күйгенжар, улица Жанатұрмыс, № 1/1, с правой стороны от остановочного павильона
10.
жилой массив Железнодорожный, улица Владимира Маяковского, с левой стороны от центрального сквера
11.
жилой массив Железнодорожный, улица Максима Горького, № 22, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 29" акимата города Астаны
12.
проспект Тәуелсіздік, № 32, перед зданием отдела по обслуживанию населения филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" района "Алматы" города Астаны
13.
проспект Бауыржана Момышұлы, перед центральным входом в парк "Жерұйық"
14.
улица Іле, № 30, с левой стороны от остановочного павильона
15.
улица Кенена Әзірбаева, № 6/5, с правой стороны от остановочного павильона
16.
улица Мұхамеджана Тынышбайұлы, № 8, перед зданием филиала акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" – "Железнодорожный вокзальный комплекс "Нұрлы жол", по улице А-62
17.
проспект Рақымжана Қошкарбаева, № 64, перед зданием государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская детская больница № 2" акимата города Астаны
18.
проспект Абылай хана, № 5, с левой стороны от остановочного павильона и перед зданием торгового дома "Әділ"
19.
на пересечении улиц Қажымұқана и Қаныша Сәтбаева, перед памятником Қанышу Сәтбаеву
20.
проспект Бауыржана Момышұлы, № 10, перед зданием торгового дома "Рахмет"
По району "Байқоңыр" города Астаны
21.
на территории парковки по улице Жұмабека Тәшенева, напротив кафе быстрого питания "CTR Chicken"
22.
на пересечении улиц Сакена Сейфуллина и Шоқана Уәлиханова, с левой стороны от входа в здание торгового дома "Астаналық", по улице Сакена Сейфуллина
23.
проспект Республики, № 2, напротив здания Республиканского государственного учреждения "Национальный военно-патриотический центр Вооруженных сил Республики Казахстан"
24.
на пересечении улицы Кенесары и проспекта Республики, напротив торгового дома "Сұнқар", по проспекту Республики
25.
проспект Республики, № 8, напротив здания торгового дома "Есиль"
26.
проспект Республики, № 34, перед зданием коммунального государственного учреждения "Астана жастары"
27.
на пересечении улиц Александра Кравцова и Шоқана Уәлиханова, напротив здания торгового дома "Жастар", по улице Александра Кравцова
28.
на пересечении улицы Шокана Уәлиханова и проспекта Абая, с правой стороны от здания торгового дома "Жаннұр"
29.

Амангелді Иманов көшесі, № 20, Астана қаласы "Байқоңыр" ауданының "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы филиалының халыққа қызмет көрсету жөніндегі № 5 бөлім ғимаратының сол жағында
30.
Кенесары көшесі, № 78, "Kaspi bank" акционерлік қоғамының бөлімшесі ғимаратының оң жағында
31.
Шоқан Уәлиханов және Амангелді Иманов көшелерінің қиылысында, "Алма - Ата" іскерлік үйі ғимаратына қарама-қарсы
32.
Александр Пушкин көшесі, № 10/1, "Burger King" жылдам тамақтану мейрамханасы ғимаратының оң жағында
33.
Сәкен Сейфуллин көшесі, № 63/5, "Вкус Март" супермаркеті ғимаратының оң жағында
34.
Әл-Фараби даңғылы мен Жаһанша Досмұхамедұлы көшесінің қиылысында, "Ақжол" аялдама павильонының оң жағында
35.
Шоқан Уәлиханов көшесі мен Бөгенбай батыр даңғылының қиылысында, "Әлем" сауда орталығы ғимаратына орталық кіреберістің сол жағында
Астана қаласының "Есіл" ауданы бойынша
36.
Қабанбай батыр даңғылы, № 21 "Азия парк" сауда-ойын-сауық орталығы ғимаратына орталық кіреберістің алдында
37.
Тұран даңғылы, № 37 "Хан Шатыр" сауда-ойын-сауық орталығы ғимаратына орталық кіреберістің алдында
38.
Қорғалжын тас жолы № 1, Тұран даңғылы мен Қорғалжын тас жолының қиылысында, "KeruenCity" сауда ойын-сауық орталығы ғимаратына орталық кіреберістің оң жағында
39.
Мәңгілік Ел даңғылы мен Дінмұхамед Қонаев көшесінің қиылысында, №14 г үйдің бұрышында
40.
Пригородный тұрғын үй алабы, Жаңадария көшесіндегі, "Хозяюшка" дүкені ғимаратының алдында
41.
Заречный тұрғын үй алабы, Аққұм көшесі, № 17/1, "Мерей" дүкені ғимаратының алдында
42.
Үркер тұрғын үй алабы, Исатай батыр көшесі, № 141/1, Астана қаласы әкімдігінің "Кемел Ақышев атындағы № 69 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
43.
Тельман үй тұрғын алабы, Мұғалжар көшесі, № 65а, азық-түлік дүкені ғимаратының сол жағында
44.
Тұран даңғылы, № 24, "Сарыарқа" сауда ойын-сауық орталығының орынтұрақ аумағында
45.
Сауран көшесі, № 5 және № 5д үйлердің бұрышында, "Гиппократ" дәріханасының сол жағында
46.
Әзілхан Нұршайықов көшесі, № 8, Астана қаласы әкімдігінің "Смағұл Сәдуақасұлы атындағы № 78 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
47.
Ілияс Омаров көшесі, № 4, Астана қаласы әкімдігінің "№ 71 мектеп-лицей" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алдында
48.
Қабанбай батыр даңғылы, № 62, "MEGA Silk Way" сауда ойын-сауық орталығы ғимаратына орталық кіреберістің алдында
49.
Достық және Сауран көшелерінің қиылысында, "Керуен" сауда ойын-сауық орталығы ғимаратының алдында
50.
Мәңгілік Ел даңғылы мен Алматы көшесінің қиылысында, "Айсанам" тұрғын үй кешенінің бұрышында
51.
Қорғалжын тас жолы, № 8, "М.С. Нәрікбаев атындағы КАЗГЮУ Университеті" акционерлік қоғамы ғимаратының алдында
52.

улица Амангельды Иманова, № 20, с левой стороны от здания отдела № 5 по обслуживанию населения филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" района "Байқоныр" города Астаны
30.
улица Кенесары, № 78, с правой стороны от здания отделения акционерного общества "Kaspi bank"
31.
на пересечении улиц Шокана Уәлиханова и Амангельды Иманова, напротив здания делового дома "Алма - Ата"
32.
улица Александра Пушкина, № 10/1, с правой стороны от здания ресторана быстрого питания "Burger King"
33.
улица Сакена Сейфуллина, № 63/5, с правой стороны от здания супермаркета "Вкус Март"
34.
на пересечении проспекта Әл-Фараби и улицы Жаһанша Досмұхамедұлы, с правой стороны от остановочного павильона "Акжол"
35.
на пересечении улицы Шокана Уәлиханова и проспекта Бөгенбай батыра, с левой стороны от центрального входа в здание торгового центра "Әлем"
по району "Есиль" города Астаны
36.
проспект Қабанбай батыра, № 21, перед центральным входом в здание торгово-развлекательного центра "Азия парк"
37.
проспект Тұран, № 37, перед центральным входом в здание торгово-развлекательного центра "Хан Шатыр"
38.
шоссе Қорғалжын, № 1, на пересечении проспекта Тұран и шоссе Қорғалжын, с правой стороны от центрального входа в здание торгово-развлекательного центра "KeruenCity"
39.
на пересечении проспекта Мәңгілік Ел и улицы Дінмұхамеда Қонаева, на углу дома № 14г
40.
жилой массив Пригородный, перед зданием магазина "Хозяюшка", по улице Жаңадария
41.
жилой массив Заречное, улица Аққұм, № 17/1, перед зданием магазина "Мерей"
42.
жилой массив Үркер, улица Исатай батыра, № 141/1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 69 имени Кемеля Акишева" акимата города Астаны
43.
жилой массив Тельмана, улица Мұғалжар, № 65а, с левой стороны от здания продуктового магазина
44.
проспект Тұран, № 24, на территории парковки торгово-развлекательного центра "Сарыарка"
45.
улица Сауран, на углу домов № 5 и № 5д, с левой стороны от аптеки "Гиппократ"
46.
улица Әзілхана Нұршайықова, № 8, перед зданием коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 78 имени Смагула Садуакасулы" акимата города Астаны
47.
улица Ілияса Омарова, № 4, перед зданием государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Школа-лицей № 71" акимата города Астаны
48.
проспект Қабанбай батыра, № 62, перед центральным входом в здание торгово-развлекательного центра "MEGA Silk Way"
49.
на пересечении улиц Достық и Сауран, перед зданием торгово-развлекательного центра "Керуен"
50.
на пересечении проспекта Мәнгілік Ел и улицы Алматы, на углу жилого комплекса "Айсанам"
51.
шоссе Қорғалжын, № 8, перед зданием акционерного общества "Университет КАЗГЮУ имени М.С. Нарикбаева"
52.

Мақсұт Нәрікбаев көшесі, № 3, Астана қаласы әкімдігінің "№ 79 мектеп-лицей" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алдында
53.
Түркістан көшесіндегі Ботаникалық баққа орталық кіреберістің алдында
54.
Ұлы Дала даңғылы мен № 38 көшенің қиылысында, № 36 үйдің бұрышында, "Тәп-тәтті" кондитерлік фабрикасының оң жағында
55.
орталық саябаққа кірер алдында Тұран даңғылының бойындағы басты сағаттарға қарама-қарсы
Астана қаласы "Сарыарқа" ауданы бойынша
56.
Самал шағын ауданы, № 11, "Astana Tower" бизнес орталығы ғимаратының оң жағында
57.
Бөгенбай батыр даңғылы, № 71, Шоқан Уәлиханов көшесінде "Джафар" сауда орталығы ғимаратының оң жағында
58.
Республика даңғылы бойынша театр бульварына кірер алдында
59.
Республика даңғылы, № 58, аялдама павильонының сол жағында
60.
Иоганн Гете көшесі, № 1, "Қазақстан темір жолы" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы – "Астана" теміржол вокзал кешені" филиалы ғимаратының алдында
61.
Бейбітшілік көшесі, № 25, "Өркен" бизнес орталығы ғимаратының алдында
62.
Бейбітшілік көшесі, № 37, "Қазпошта" акционерлік қоғамы ғимаратының сол жағында
63.
Бейбітшілік көшесі, № 9 ғимаратына орталық кіреберістің оң жағында
64.
Желтоқсан көшесінде, "Серуен" жаяу жүргіншілер көпірінің алдында
65.
Бөгенбай батыр даңғылы, № 29, "GulMarket" гүлдер дүкенінің сол жағында
66.
Шаймерден Қосшығұлұлы көшесі, № 9, "Солтүстік" сауда үйі ғимаратының алдында
67.
Нұрғиса Тілендиев даңғылы, № 15, "Рахмет" сауда орталығы ғимаратының орталық кіреберісінің оң жағында
68.
Ақан сері көшесі, № 20, Астана қаласы әкімдігінің "№ 5 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алдында
69.
Көктал-1 тұрғын үй алабы, Алмалық көшесі, № 1, Астана қаласы әкімдігінің "Наз" мемлекеттік би театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
70.

улица Мақсұт Нәрікбаева, № 3, перед зданием государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Школа-лицей № 79" акимата города Астаны
53.
перед центральным входом в Ботанический сад, по улице Түркістан
54.
на пересечении проспекта Ұлы Дала и улицы № 38, на углу дома № 36, с правой стороны от кондитерской фабрики "Тәп-тәтті"
55.
перед входом в центральный парк напротив Главных часов, по проспекту Тұран
по району "Сарыарка" города Астаны
56.
микрорайон Самал, № 11, c правой стороны от здания бизнес-центра "Astana Tower"
57.
проспект Бөгенбай батыра, № 71, с правой стороны от здания торгового центра "Джафар", по улице Шоқана Уәлиханова
58.
перед входом в театральный бульвар, по проспекту Республики
59.
проспект Республики, № 58, с левой стороны от остановочного павильона
60.
улица Иоганна Гете, № 1, перед зданием филиала акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" – "Железнодорожный вокзальный комплекс "Астана"
61.
улица Бейбітшілік, № 25, перед зданием бизнес-центра "Өркен"
62.
улица Бейбітшілік, № 37, с левой стороны от здания акционерного общества "Казпочта"
63.
с правой стороны от центрального входа в здание по улице Бейбітшілік, № 9
64.
перед пешеходным мостом "Серуен", по улице Желтоқсан
65.
с левой стороны от цветочного магазина "GulMarket" по проспекту Бөгенбай батыра № 29
66.
улица Шәймердена Қосшығұлұлы, № 9, перед зданием торгового дома "Солтүстік"
67.
проспект Нұрғиса Тілендиева, № 15, с правой стороны от центрального входа в здание торгового центра "Рахмет"
68.
улица Ақан сері, № 20, перед зданием государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 5" акимата города Астаны
69.
жилой массив Көктал-1, улица Алмалық, № 1, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Государственный театр танца "Наз" акимата города Астаны"
70.