Степногорск қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 13 мамырдағы № 7С-14/7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 мамырда № 28168 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қалалық
мәслихатының хатшысы
Х.Кабар
Степногорск қалалық мәслихатының
2022 жылғы 13 мамырдағы
№ 7С-14/7 шешіміне
қосымша
Степногорск қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1. Степногорск қалалық мәслихатының "Ұлы Отан соғысының қатысушыларына, мүгедектеріне материалдық көмек көрсету бойынша қосымша шаралар белгілеу туралы" 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-25/7 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3970 болып тіркелген).
2. Степногорск қалалық мәслихатының "Степногорск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-25/7 "Ұлы Отан соғысының қатысушыларына, мүгедектеріне материалдық көмек көрсету бойынша қосымша шаралар белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2015 жылғы 17 ақпандағы № 5С-36/4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4694 болып тіркелген).
3. Степногорск қалалық мәслихатының "Степногорск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-25/7 "Ұлы Отан соғысының қатысушыларына, мүгедектеріне материалдық көмек көрсету бойынша қосымша шаралар белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2016 жылғы 30 маусымдағы № 6С-6/4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5476 болып тіркелген).
4. Степногорск қалалық мәслихатының "Степногорск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-25/7 "Ұлы Отан соғысының қатысушыларына, мүгедектеріне материалдық көмек көрсету бойынша қосымша шаралар белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2016 жылғы 25 тамыздағы № 6С-8/3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5539 болып тіркелген).
5. Степногорск қалалық мәслихатының "Степногорск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-25/7 "Ұлы Отан соғысының қатысушыларына, мүгедектеріне материалдық көмек көрсету бойынша қосымша шаралар белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 3 сәуірдегі № 6С-26/3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6541 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Степногорского городского маслихата
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 13 мая 2022 года № 7С-14/7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 мая 2022 года № 28168
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Степногорского городского маслихата, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Степногорского
городского маслихата
Х.Кабар
Приложение к решению
Степногорского городского
маслихата от 13 мая
2022 года № 7С-14/7
Перечень решений Степногорского городского маслихата, признанных утратившими силу
1. Решение Степногорского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 5С-25/7 "Об установлении дополнительных мер по оказанию материальной помощи участникам, инвалидам Великой Отечественной войны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3970).
2. Решение Степногорского городского маслихата от 17 февраля 2015 года № 5С-36/4 "О внесении изменения в решение Степногорского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 5С-25/7 "Об установлении дополнительных мер по оказанию материальной помощи участникам, инвалидам Великой Отечественной войны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4694).
3. Решение Степногорского городского маслихата от 30 июня 2016 года № 6С-6/4 "О внесении изменения в решение Степногорского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 5С-25/7 "Об установлении дополнительных мер по оказанию материальной помощи участникам, инвалидам Великой Отечественной войны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5476).
4. Решение Степногорского городского маслихата от 25 августа 2016 года № 6С-8/3 "О внесении изменения в решение Степногорского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 5С-25/7 "Об установлении дополнительных мер по оказанию материальной помощи участникам, инвалидам Великой Отечественной войны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5539).
5. Решение Степногорского городского маслихата от 3 апреля 2018 года № 6С-26/3 "О внесении изменения в решение Степногорского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 5С-25/7 "Об установлении дополнительных мер по оказанию материальной помощи участникам, инвалидам Великой Отечественной войны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6541).