Шектеу іс-шараларын тоқтату және Ақмола облысы Атбасар ауданы Ақан Құрманов ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 11 қарашадағы № 5 "Қосбармақ ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы Ақан Құрманов ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 14 қаңтардағы № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 20 қаңтарда № 26574 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес және Ақмола облысы Атбасар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық – санитариялық инспекторының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 01-28-477 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ақмола облысы Атбасар ауданы Ақан Құрманов ауылдық округінің Қосбармақ ауылы аумағында ірі қара малдың инфекциялық ринотрахеит ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқталсын.
2. Ақмола облысы Атбасар ауданы Ақан Құрманов ауылдық округі әкімінің "Қосбармақ ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2021 жылғы 11 қарашадағы № 5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25132 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақан Құрманов
ауылдық округінің әкімі
А.Белялова

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима сельского округа Акана Курманова Атбасарского района Акмолинской области от 11 ноября 2021 года № 5 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Косбармак"
Решение акима сельского округа Акана Курманова Атбасарского района Акмолинской области от 14 января 2022 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 января 2022 года № 26574
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании представления, главного государственного ветеринарного – санитарного инспектора Атбасарского района Акмолинской области от 27 декабря 2021 года № 01-28-477, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Косбармак сельского округа Акана Курманова Атбасарского района Акмолинской области, в связи с проведенным комплексом ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни инфекционного ринотрахеита у крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Акана Курманова Атбасарского района Акмолинской области "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Косбармак" от 11 ноября 2021 года № 5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 25132).
3. Контроль над исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа
Акана Курманова
А.Белялова