Ақмола облысының Бұланды аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 сәуірдегі № 7С-20/1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 25 сәуірде № 27742 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Ақмола облысының Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШТI:
1. Ақмола облысының Бұланды аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
Ақмола облысының Бұланды аудандық мәслихатының "Бұланды ауданының елді мекендері аумағындағы бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" 2017 жылғы 20 маусымдағы № 6С-12/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6027 болып тіркелген) шешімі;
Ақмола облысының Бұланды аудандық мәслихатының "Бұланды аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 маусымдағы № 6С-12/5 "Бұланды ауданының елді мекендері аумағындағы бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 10 маусымдағы № 6С-59/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7903 болып тіркелген) шешімі.
2. Осы шешiм әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бұланды аудандық
мәслихатының хатшысы
Ш.Кусаинов

О признании утратившими силу некоторых решений Буландынского районного маслихата Акмолинской области
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 18 апреля 2022 года № 7С-20/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 апреля 2022 года № 27742
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", Буландынский районный маслихат Акмолинской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области:
решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Буландынского района" от 20 июня 2017 года № 6С-12/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6027);
решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области "О внесении изменения в решение Буландынского районного маслихата от 20 июня 2017 года № 6С-12/5 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Буландынского района" от 10 июня 2020 года № 6С-59/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7903).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня официального опубликования.
Секретарь Буландынского
районного маслихата
Ш.Кусаинов