Ерейментау аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 маусымдағы № 7С-29/2-22 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 шілдеде № 28715 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Абжиков
Ерейментау аудандық мәслихатының
2022 жылғы 30 маусымдағы
№ 7С-29/2-22 шешіміне
қосымша
Ерейментау аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының "Ерейментау ауданының елді мекендері аумағындағы бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" 2017 жылғы 12 мамырдағы № 6С-13/9-17 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6000 болып тіркелген) шешімі.
2. Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының "Ерейментау ауданы бойынша Жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 15 мамырдағы № 6С-24/4-18 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6654 болып тіркелген) шешімі.
3. Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының "Ерейментау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 мамырдағы № 6С-13/9-17 "Ерейментау ауданының елді мекендерінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 26 қарашадағы № 6С-44/4-19 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7545 болып тіркелген) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Ерейментауского районного маслихата
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 30 июня 2022 года № 7С-29/2-22. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 июля 2022 года № 28715
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Ерейментауского районного маслихата, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата
М.Абжиков
Приложение к решению
Ерейментауского районного
маслихата от 30 июня
2022 года № 7С-29/2-22
Перечень утративших силу некоторых решений Ерейментауского районного маслихата
1. Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Ерейментауского района" от 12 мая 2017 года № 6С-13/9-17 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6000).
2. Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества по Ерейментаускому району" от 15 мая 2018 года № 6С-24/4-18 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6654).
3. Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области "О внесении изменения в решение Ерейментауского районного маслихата от 12 мая 2017 года № 6С-13/9-17 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Ерейментауского района" от 26 ноября 2019 года № 6С-44/4-19 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7545).