Шектеу іс-шараларын тоқтату және Ақмола облысы Біржан сал ауданы Заурал ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 22 маусымдағы № 5 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы Заурал ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 22 қыркүйектегі № 7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 қыркүйекте № 29940 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес, Біржан сал ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 26 шілдедегі № 01-23-285 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ақмола облысы Біржан сал ауданы Заурал ауылдық округінің Құдықағаш ауылының аумағында ірі қара малдың жұқпалы ринотрахеит ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ақмола облысы Біржан сал ауданы Заурал ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 22 маусымдағы № 5 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28573 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашкы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Заурал ауылдық
округінің әкімі
Р.Абдикенов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Заураловского сельского округа района Биржан сал Акмолинской области от 22 июня 2022 года № 5 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Заураловского сельского округа района Биржан сал Акмолинской области от 22 сентября 2022 года № 7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 сентября 2022 года № 29940
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района Биржан сал от 26 июля 2022 года № 01-23-285, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Кудукагаш Заураловского сельского округа района Биржан сал Акмолинской области, в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни инфекционного ринотрахеита крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Заураловского сельского округа района Биржан сал Акмолинской области от 22 июня 2022 года № 5 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28573).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Заураловского
сельского округа
Р.Абдикенов