Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 наурыздағы № 15/1 "Сандықтау ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 қарашадағы № 25/2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 қарашада № 30518 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 26.12.2023 № 8/6 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының "Сандықтау ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2022 жылғы 17 наурыздағы № 15/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27759 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімнің бекітілген Сандықтау ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларында:
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. "Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабында және 10-баптың 1-тармағының 2) тармақшасында, 11-баптың 1-тармағының 2) тармақшасында, 12-баптың 1-тармағының 2) тармақшасында, "Ардагерлер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабының 2) тармақшасында көрсетілген адамдарға әлеуметтік көмек осы Қағидада көзделген тәртіппен көрсетіледі.";
5-тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) Қазақстан Республикасының Мүгедектігі бар адамдар күні қазан айының екінші жексенбісі;";
6-тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) Қазақстан Республикасының Мүгедектігі бар адамдар күніне – қазан айының екінші жексенбісі:
барлық санаттағы мүгедектігі бар адамдарға;";
7-тармақтың 1) тармақшасының жетінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"басқа мемлекеттердің аумағында жауынгерлік әрекеттер ардагерлеріне, еңбек ардагерлеріне, жасы 18-ге дейін мүгедектігі бар баланы тәрбиелейтін тұлғаларға, "Күміс Алқа" және "Алтын Алқа" алқалармен марапатталған көп балалы аналарға ақшалай формасында шипажайлық-курорттық емделуге, ағымды қаржылық жылға қарастырылған сомасы шегінде.".

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 17 марта 2022 года № 15/1 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Сандыктаускому району"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 8 ноября 2022 года № 25/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 ноября 2022 года № 30518. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2023 года № 8/6
Сноска. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 26.12.2023 № 8/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Сандыктаускому району" от 17 марта 2022 года № 15/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 27759) следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Сандыктаускому району, утвержденных вышеуказанным решением:
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Лицам, указанным в статье 16 Закона Республики Казахстан "О социальной защите лиц с инвалидностью в Республике Казахстан" и в подпункте 2) пункта 1 статьи 10, в подпункте 2) пункта 1 статьи 11, в подпункте 2) пункта 1 статьи 12, в подпункте 2) статьи 13 Закона Республики Казахстан "О ветеранах", социальная помощь оказывается в порядке, предусмотренном настоящими Правилами.";
подпункт 4) пункта 5 изложить в новой редакции:
"4) День лиц с инвалидностью Республики Казахстан второе воскресенье октября месяца;";
подпункт 4) пункта 6 изложить в новой редакции:
"4) ко Дню лиц с инвалидностью Республики Казахстан – второе воскресенье октября месяца:
лицам с инвалидностью всех категорий;";
седьмой абзац подпункта 1) пункта 7 изложить в новой редакции:
"ветеранам боевых действий на территории других государств, ветеранам труда, лицам, воспитывающим ребенка с инвалидностью до 18 лет, многодетные матери, награжденные подвесками "Күміс Алқа" и "Алтын Алқа", на санаторно-курортное лечение в денежной форме, в пределах сумм предусмотренных на текущий финансовый год.".

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау аудандық
мәслихатының хатшысы
Г.Кадырова

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Сандыктауского
районного маслихата
Г.Кадырова