Бурабай ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санаттарының тізбесін анықтау туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7С-32/4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 4 қаңтарда № 31531 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "санатының" сөзі "санаттарының" сөзімен ауыстырылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 20.10.2023 № 8С-9/1 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-9-тармағына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-1-бабының 2-тармағына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бурабай ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері және алушылар санаттарының тізбесі осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес анықталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бурабай аудандық
мәслихаттың хатшысы
М.Нурпанова
Бурабай аудандық мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 7С-32/4 шешіміне
1-қосымша
Бурабай ауданы бойынша тұрғын үй сертификатының мөлшері
1. Қарыз сомасынан 10 %, алайда әлеуметтік көмек түрі ретінде 1 500 000 (бір миллион бес жүз мың) теңгеден артық емес.
2. Қарыз сомасынан 10 %, алайда әлеуметтік қолдау түрі ретінде 1 500 000 (бір миллион бес жүз мың) теңгеден артық емес.
Бурабай аудандық мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы

Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Бурабайскому району
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2022 года № 7С-32/4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 января 2023 года № 31531.
Сноска. В заголовке и по всему тексту внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется, решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 20.10.2023 № 8С-9/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-9 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 14-1 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить размер и перечень категорий получателей жилищных сертификатов по Бурабайскому району, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Бурабайского
районного маслихата
М.Нурпанова
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного
маслихата № 7С-32/4
от 26 декабря 2022 года
Размер жилищного сертификата по Бурабайскому району
1. 10 % от суммы займа, но не более 1 500 000 (одного миллиона пятисот тысяч) тенге в виде социальной помощи.
2. 10 % от суммы займа, но не более 1 500 000 (одного миллиона пятисот тысяч) тенге в виде социальной поддержки.
Приложение 2 к решению
Бурабайского районного

№ 7С-32/4 шешіміне
2-қосымша
Бурабай ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарын алушылар санаттарының тізбесі
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 20.10.2023 № 8С-9/1 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
1
Мүгедектігі бар балалары бар немесе оларды тәрбиелеп отырған отбасылар
2
"Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған, сондай-ақ I және II дәрежелі "Ана даңқы" ордендерімен наградталған көпбалалы аналар, көпбалалы отбасылар
3
Бірінші және екінші топтардағы мүгедектігі бар адамдар
4
Кәмелетке толғанға дейiн ата-аналарынан айырылған жиырма тоғыз жасқа толмаған жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар жатады. Мұндай адамдардың жасы әскери қызметке шақырылған кезде мерзiмдi әскери қызметтен өту мерзiмiне ұзартылады

маслихата № 7С-32/4
от 26 декабря 2022 года
Перечень категорий получателей жилищных сертификатов по Бурабайскому району
Сноска. Приложение 2 - в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 20.10.2023 № 8С-9/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование
1
Семьи, имеющие или воспитывающие детей с инвалидностью
2
Многодетные матери, награжденные подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившие ранее звание "Мать-героиня", а также награжденные орденами "Материнская слава" I и II степени, многодетные семьи
3
Лица с инвалидностью первой и второй групп
4
Дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, не достигшие двадцати девяти лет, потерявшие родителей до совершеннолетия. При призыве таких лиц на воинскую службу возраст продлевается на срок прохождения срочной воинской службы