Әйтеке би аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 наурыздағы № 170 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 31 наурызда № 27329 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Әйтеке би аудандық маслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Тансыкбаев
Әйтеке би аудандық
мәслихаттың 2022 жылғы 29 наурыздағы № 170 шешіміне
қосымша
Әйтеке би аудандық мәсихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Әйтеке би аудандық мәслихатының "Әйтеке би ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 2 наурыздағы № 194 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-2-143 болып тіркелген).
2. Әйтеке би аудандық мәслихатының "Аудандық маслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 194 "Әйтеке би ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 244 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-2-172 болып тіркелген).
3. Әйтеке би аудандық мәслихатының "Аудандық маслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 194 "Әйтеке би ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 340 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6556 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Айтекебийского районного маслихата
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 29 марта 2022 года № 170. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 марта 2022 года № 27329
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Айтекебийского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Айтекебийского
районного маслихата
Е. Тансыкбаев
приложение к решению
Айтекебийского районного
маслихата от 29 марта 2022 года
№ 170
Перечень утративших силу некоторых решений Айтекебийского районного маслихата
1. Решение Айтекебийского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в Айтекебийском районе" от 2 марта 2018 года № 194 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3-2-143).
2. Решение Айтекебийского районного маслихата "О внесении изменений в решение районного маслихата от 2 марта 2018 года № 194 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в Айтекебийском районе" от 20 декабря 2018 года № 244 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3-2-172).
3. Решение Айтекебийского районного маслихата "О внесении изменений в решение районного маслихата от 2 марта 2018 года № 194 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в Айтекебийском районе" от 10 декабря 2019 года № 340 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6556).