Жамбыл ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 қыркүйектегі № 27-136 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 19 қазанда № 30227 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 қаңтардағы № 14-66 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 19.01.2024 № 14-66 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-10 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 қаулысына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Туристерді орналастыру орындарындағы шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда – болу құнының 0 (нөл) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы С. Жұрын

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по Жамбылскому району
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 28 сентября 2022 года № 27-136. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 октября 2022 года № 30227. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 19 января 2024 года № 14-66
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 19.01.2024 № 14-66 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2022 года включительно – 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Жұрын