"Шымкент қаласында жолаушыларды әлеуметтік маңызы бар тұрақты тасымалдауға тариф белгілеу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 978 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 16 тамыздағы № 1580 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 17 тамызда № 29148 болып тіркелді. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 6883 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 30.12.2024 № 6883 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 978 "Шымкент қаласында жолаушыларды әлеуметтік маңызы бар тұрақты тасымалдауға тариф белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 81 болып тіркелген) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының сол жақ төменгі бұрышы мынадай мазмұндағы келісу белгісімен толықтырылсын:
""КЕЛІСІЛДІ"
Шымкент қаласының мәслихаты".
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Шымкент қаласының мәслихаты

О внесении дополнения в постановление акимата города Шымкент от 20 декабря 2019 года № 978 "Об установлении тарифа на регулярные социально значимые перевозки пассажиров в городе Шымкент"
Постановление акимата города Шымкент от 16 августа 2022 года № 1580. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 августа 2022 года № 29148. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 30 декабря 2024 года № 6883
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 30.12.2024 № 6883 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Шымкент от 20 декабря 2019 года № 978 "Об установлении тарифа на регулярные социально значимые перевозки пассажиров в городе Шымкент" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 81) следующее дополнение:
левый нижний угол указанного постановления дополнить грифом согласования следующего содержания:
""СОГЛАСОВАНО"
Маслихат города Шымкент".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов
"СОГЛАСОВАНО"
Маслихат города Шымкент