Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 4 ақпандағы № 54 "Шымкент қаласының агроөнеркәсіптік кешен саласында инновациялық жобаларды іріктеуді ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 15 тамыздағы № 1535 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 17 тамызда № 29149 болып тіркелді
Шымкент қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 4 ақпандағы "Шымкент қаласының агроөнеркәсiптік кешені саласында инновациялық жобаларды iрiктеудi ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 88 болып тіркелген) № 54 қаулысына келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Шымкент қаласының агроөнеркәсiптік кешені саласында инновациялық жобаларды iрiктеудi ұйымдастыру қағидаларында:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына және "Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2-тармағының 10-1) тармақшасына сәйкес.";
7-тармағының 5) және 6) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"5) заңды тұлғалар үшін (қосымша):
заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелгені (қайта тіркелгені) жөнінде анықтамасы;
салық берешегінің және міндетті зейнетақы жарналары мен әлеуметтік аударымдар бойынша берешектің жоқ екендігі туралы анықтамасы (Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес төлем төлеу мерзімі кейінге қалдырылған жағдайларды қоспағанда);";
"6) жеке тұлғалар үшін (қосымша):
салық берешегінің және міндетті зейнетақы жарналары мен әлеуметтік аударымдар бойынша берешектің жоқ екендігі туралы анықтамасы (Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес төлем төлеу мерзімі кейінге қалдырылған жағдайларды қоспағанда).".
2. "Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов

О внесении изменений в постановление акимата города Шымкент от 4 февраля 2020 года № 54 "Об утверждении Правил организации отбора инновационных проектов в сфере агропромышленного комплекса города Шымкент"
Постановление акимата города Шымкент от 15 августа 2022 года № 1535. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 августа 2022 года № 29149
Акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Шымкент от 4 февраля 2020 года № 54 "Об утверждении Правил организации отбора инновационных проектов в сфере агропромышленного комплекса города Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 88) следующие изменение:
в правилах организации отбора инновационных проектов в сфере агропромышленного комплекса города Шымкент, утвержденных указанным постановлением:
пункт 1 изложить следующей редакции:
"1. В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 10-1) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий.";
подпункты 5) и 6) пункта 7 изложить следующей редакции:
"5) для юридических лиц (дополнительно):
справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица;
справка об отсутствии налоговой задолженности и задолженности по обязательным пенсионным взносам и социальным отчислениям (за исключением случаев, когда срок уплаты отсрочен в соответствии с законодательством Республики Казахстан);";
"6) для физических лиц (дополнительно):
справка об отсутствии налоговой задолженности и задолженности по обязательным пенсионным взносам и социальным отчислениям (за исключением случаев, когда срок уплаты отсрочен в соответствии с законодательством Республики Казахстан).".
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Шымкент.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов