Шымкент қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы "Шымкент қаласында қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеудің түрлері мен тәртібін, сондай-ақ оларға ақшалай сыйақының мөлшерін айқындау туралы" № 368 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 6 қазандағы № 2052 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 қазанда № 30152 болып тіркелді
Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы "Шымкент қаласында қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеудің түрлері мен тәртібін, сондай-ақ оларға ақшалай сыйақының мөлшерін айқындау туралы" № 368 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13 болып тіркелген) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге азаматтардың қатысуы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 3-бабының 3-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
қаулымен айқындалған Шымкент қаласында қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеудің түрлері мен тәртібін, сондай-ақ оларға ақшалай сыйақының мөлшеріндегі:
орыс тілінде 8-тармаққа өзгеріс енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
3-тараудың тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Ақшалай сыйақының мөлшері".
2. "Шымкент қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Шымкент қаласының полиция
департаменті

О внесении изменений в постановление акимата города Шымкент от 26 декабря 2018 года № 368 "Об определении видов и порядка поощрений, а также размера денежного вознаграждения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка в городе Шымкент"
Постановление акимата города Шымкент от 6 октября 2022 года № 2052. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 октября 2022 года № 30152
Акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Шымкент от 26 декабря 2018 года № 368 "Об определении видов и порядка поощрений, а также размера денежного вознаграждения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка в городе Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13) следующие изменения:
преамбулу указанного постановления изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 3 Закона Республики Казахстан "Об участии граждан в обеспечении общественного порядка", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
в видах и порядке поощрений, а также размера денежного вознаграждения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка в городе Шымкент, определенных постановлением:
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Виды поощрения, указанные в подпунктах 1) и 2) пункта 1 настоящего приложения Департаментом осуществляется в торжественной обстановке.";
в наименование главы 3 вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Шымкент.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов
"СОГЛАСОВАНО"
Департамент
полиции города Шымкент