Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қыркүйектегі № 54-676/VI "Үржар ауданы бойынша тұратын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 қазандағы № 18-301/VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 қазандағы № 30287 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 2-32/VIII шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 26.04.2023 № 2-32/VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар аудандық мәслихатының "Үржар ауданы бойынша тұратын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" 2020 жылғы 23 қыркүйектегі № 54-676/VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7623 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2 тармақтың 2) тармақшасының екінші абзацы келесі редакцияда жазылсын:
"мүгедектігі бар балалары бар немесе оларды тәрбиелеп отырған отбасылар;".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үржар аудандық мәслихатының хатшысы К. Карашев

О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 23 сентября 2020 года № 54-676/VI "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Урджарскому району"
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 5 октября 2022 года № 18-301/VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 октября 2022 года № 30287. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 26 апреля 2023 года № 2-32/VIII
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 26.04.2023 № 2-32/VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Урджарскому району" от 23 сентября 2020 года № 54-676/VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7623) следующее изменение:
второй абзац подпункта 2) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"семьи, имеющие или воспитывающие детей с инвалидностью;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Урджарского районного маслихата К. Карашев