"Мүгедектерге арналған жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Жамбыл облысының Тараз қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 31 мамырдағы №1155 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 9 ақпандағы № 514 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 17 ақпанда № 26827 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мүгедектерге арналған жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Жамбыл облысының Тараз қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 31 мамырдағы №1155 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3875 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Тараз қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының оның ресми жарияланғанынан кейін Жамбыл облысының Тараз қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындауын бақылау Жамбыл облысының Тараз қаласы әкімінің орынбасары Д.Әбілқайыровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тараз қаласының әкімі Е. Жилкибаев

О признании утратившим силу постановления акимата города Тараз Жамбылской области от 31 мая 2018 года №1155 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 9 февраля 2022 года № 514. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 февраля 2022 года № 26827
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 31 мая 2018 года №1155 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3875).
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата города Тараз" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Тараз Жамбылской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Тараз Жамбылской области Д. Абилхаирова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Тараз Е. Жилкибаев