Жезқазған қаласы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 шілдедегі № 26/202 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 тамызда № 28987 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Экология,гелогия және табиғи ресурстар министрінің "Халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифті есептеу әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №24382 болып тіркелген) 2021 жылғы 14 қыркүйектегі №377 бұйрығына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жезқазған қаласы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қалалық мәслихатының хатшысы А. Досанов
Жезқазған қалалық
мәслихатының
2022 жылғы 28
шілдедегі
№ 26/202
шешіміне қосымша
Жезқазған қаласы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептілік бірік
Қызметтер бағасы, теңге қосылған құн салығымен
Жайлы үйлер
айына/ тұрғын

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Жезказган
Решение Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 28 июля 2022 года № 26/202. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 августа 2022 года № 28987
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Приказом Министра экологии, Геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 14 сентября 2021 года №377 "Об утверждении Методики расчета тарифа для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №24382), Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Жезказган согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жезказганского городского маслихата А. Досанов
Приложение к
решению
Жезказганского городского
маслихата
от 28 июля 2022 года
№ 26/202
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Жезказган
Наименование
Расчетная единица
Стоимость услуг, тенге с налогом на добавленную стоимость
Домовладения благоустроенные
житель/ в месяц