Абай ауданы әкімінің 2022 жылғы 4 мамырдағы № 1 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімінің 2022 жылғы 22 шілдедегі № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 25 шілдеде № 28897 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Абай ауданы әкімінің 2022 жылғы 4 мамырдағы № 1 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28014 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарағанды облысы Абай ауданының Дзержинский ауылдық округінің Қоянды ауылында, Құлаайғыр ауылдық округінің Құлаайғыр ауылында, Иличевский ауылдық округінің Тасзаимка ауылында, Құрма ауылдық округінің Жұмабек ауылында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы М. Магзин

О внесении изменения в решение акима Абайского района от 4 мая 2022 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Абайского района Карагандинской области от 22 июля 2022 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июля 2022 года № 28897
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Абайского района от 4 мая 2022 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28014) следующее изменение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба в селе Коянды Дзержинского сельского округа, селе Кулаайгыр Кулаайгырского сельского округа, селе Тасзаимка Иличевского сельского округа, селе Жумабек Курминского сельского округа Абайского района Карагандинской области.".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района М. Магзин