Қызылорда облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2022 жылғы 21 шілдедегі № 592 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 26 шілдеде № 28912 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 және 50-баптарына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қызылорда облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Н. Налибаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2022 жылғы 21 шілдедегі
№ 592 қаулысына қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылатын кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Қызылорда облысының жастар форумы туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 28 наурыздағы № 401 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5488 болып тіркелген).
2. "Қызылорда облысының жастар форумы туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 28 наурыздағы № 401 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қарашадағы № 931 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6023 болып тіркелген).
3. "Қызылорда облысы әкімі аппаратының лауазымды адамдарының жеке тұлғаларды және заңды тұлғалардың өкілдерін жеке қабылдауының регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 156 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7907 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Кызылординской области
Постановление акимата Кызылординской области от 21 июля 2022 года № 592. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 июля 2022 года № 28912
В соответствии со статьями 27 и 50 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Кызылординской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области Н. Налибаев
Приложение к постановлению
акимата Кызылординской области
от 21 июля 2022 года № 592
Перечень признаваемых утратившими силу некоторых постановлений акимата Кызылординской области
1. Постановление акимата Кызылординской области от 28 марта 2016 года № 401 "О форуме молодежи Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5488).
2. Постановление акимата Кызылординской области от 6 ноября 2017 года № 931 "О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 28 марта 2016 года № 401 "О форуме молодежи Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6023).
3. Постановление акимата Кызылординской области от 14 декабря 2020 года № 156 "Об утверждении регламента личного приема физических лиц и представителей юридических лиц должностными лицами аппарата акима Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7907).