Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2022 жылғы 20 қыркүйектегі № 636 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 қыркүйекте № 29766 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 225 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 26.12.2023 № 225 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Білім туралы" Заңының 6-бабы 2-тармағының 7-3) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2017 жылғы 27 қарашадағы № 597 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың, орта білім берудің, сондай-ақ кредиттік оқыту технологиясын есепке алғандағы техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі, жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім берудің жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыру әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16137 тіркелген) сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы
Постановление акимата Кызылординской области от 20 сентября 2022 года № 636. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 сентября 2022 года № 29766. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 225
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 26.12.2023 № 225 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 ноября 2017 года № 597 "Об утверждении Методики подушевого нормативного финансирования дошкольного воспитания и обучения, среднего образования, а также технического и профессионального, послесреднего, высшего и послевузовского образования с учетом кредитной технологии обучения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 16137) акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить размер родительской платы на дошкольное воспитание и обучение согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

3. "Қызылорда облысының білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі осы қаулыны заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қызылорда облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі, 1-тармағы 2022 жылғы 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Қызылорда облысының әкімі Н. Налибаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2022 жылғы 20 қыркүйектегі
№ 636 қаулысына 1-қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы

3. Коммунальному государственному учреждению "Управление образования Кызылординской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кызылординской области.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования, пункт 1 распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2022 года.
Аким Кызылординской области Н. Налибаев
Приложение 1 к постановлению
акимата Кызылординской области
от 20 сентября 2022 года № 636
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы әкімдігінің 10.04.2023 № 63 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және осы қаулының 1-қосымшасы 01.01.2023 бастап туындаған қатынастарға таралады).
Елді мекен
Тәрбиеленушілер
саны *
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының түрлері және айына бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Жарты күн болатын топта, жалпы білім беретін мектептегі мектепалды даярлық сыныбында
9 сағаттық
болу режимі бар топта
10,5 сағаттық болу режимі бар топта
түзету үлгісіндегі 10,5 сағаттық болу режимі бар топта
туберкулез, аллергия ауруымен ауыратын, қант диабетімен ауыратын, әлжуаз және жиі ауыратын балаларға арналған 10,5 сағаттық болу режимі бар топта
ауыл

Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Кызылординской области от 10.04.2023 № 63 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и приложение 1 к настоящему постановлению распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2023).
Населенный пункт
Количество воспитанников*
Виды дошкольных организаций образования и средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
группы с неполным днем пребывания, в классе
предшкольной подготовки при общеобразовательной школе
группы с 9-часовым режимом пребывания
группы с 10,5-часовым режимом пребывания
группы коррекционного типа с 10,5- часовым режимом пребывания
группы с туберкулезными, аллергическими заболеваниями, с заболеванием сахарного диабета, ослабленных и часто болеющих детей с 10,5-часовым режимом пребывания
село