Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 194 "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлерін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 819 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 желтоқсанда № 30963 болып тіркелді
Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 194 "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлерін белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5152 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.";
көрсетілген қаулының 2-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в постановление акимата Жанакорганского района от 17 сентября 2015 года № 194 "Об установлении размеров платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда"
Постановление акимата Жанакорганского района Кызылординской области от 2 декабря 2022 года № 819. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 декабря 2022 года № 30963
Акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жанакорганского района от 17 сентября 2015 года № 194 "Об установлении размеров платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5152) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции:
"Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда";
пункт 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда согласно приложению к настоящему постановлению.";
пункт 2 указанного постановления изложить в следующей редакции:

"2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңақорған ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.";
көрсетілген қаулының сол жақ төменгі бұрышы келісу грифі алып тасталсын;
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Жаңақорған ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

"2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жанакорганского района.";
гриф согласования левый нижний угол указанного постановления исключить;
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Жанакорганского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

Ескерту: Тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлері Қазақстан Республикасы Құрылыс және Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7232 болып тіркелген), мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлерін есептеу әдістемесіне сәйкес есептелінді.

Примечание: Размеры платы за пользование жилищем рассчитаны в соответствии с методикой расчета размеров платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, утвержденных приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства № 306 от 26 августа 2011 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7232).