"Қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеудің түрлері мен тәртібін, сондай-ақ оларға ақшалай сыйақының мөлшерін айқындау туралы" Сырдария ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 16 қазандағы № 240 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 11 ақпандағы № 30 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 ақпанда № 26842 болып тіркелді
Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеудің түрлері мен тәртібін, сондай-ақ оларға ақшалай сыйақының мөлшерін айқындау туралы" Сырдария ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 16 қазандағы № 240 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6002 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының астыңғы сол жақ бұрышына орналасқан келісу таңбасы жаңа редакцияда жазылсын:
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі Қызылорда облысының
полиция департаменті Сырдария ауданының
полиция бөлімімен".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырдария ауданының әкімі М. Ергешбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі Қызылорда облысының
полиция департаменті Сырдария
ауданының полиция бөлімімен

О внесении изменения в постановление акимата Сырдарьинского района от 16 октября 2017 года № 240 "Об определении видов и порядка поощрений, а также размер денежного вознаграждения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка"
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 11 февраля 2022 года № 30. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 февраля 2022 года № 26842
Акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Сырдарьинского района от 16 октября 2017 года № 240 "Об определении видов и порядка поощрений, а также размер денежного вознаграждения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6002) следующее изменение:
гриф согласования, расположенный в левом нижнем углу указанного постановления, изложить в новой редакции:
"СОГЛАСОВАНО"
"Отделом полиции Сырдарьинского
района Департамента полиции
Кызылординской области Министерства
внутренних дел Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Сырдарьинского района М. Ергешбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Отделом полиции Сырдарьинского
района Департамента полиции
Кызылординской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан