Мәслихаттың 2020 жылғы 9 қазандағы № 543 "Қостанай облысының ауылдық жеріне және кенттеріне, аудандық және облыстық маңызы бар қалаларына жұмысқа жіберілген медицина және фармацевтика қызметкерлеріне облыстық бюджет қаражаты есебінен әлеуметтік қолдау көрсетудің қағидалары мен мөлшерін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 173 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 сәуірде № 27776 болып тіркелді
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының "Қостанай облысының ауылдық жеріне және кенттеріне, аудандық және облыстық маңызы бар қалаларына жұмысқа жіберілген медицина және фармацевтика қызметкерлеріне облыстық бюджет қаражаты есебінен әлеуметтік қолдау көрсетудің қағидалары мен мөлшерін айқындау туралы" 2020 жылғы 9 қазандағы № 543 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9499 болып тіркелген) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
1) 2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Жұмысқа жіберілген медицина және фармацевтика қызметкерлеріне облыстық бюджет қаражаты есебінен әлеуметтік қолдау көрсету мөлшері айқындалсын:
1) осы шешімнің 2-1 және 2-2-тармақтарында көрсетілген қызметкерлерді қоспағанда, Қостанай облысының ауылдық жеріне және кенттеріне 2 000 000 (екі миллион) теңге мөлшерінде;
2) осы шешімнің 2-1 және 2-2-тармақтарында көрсетілген қызметкерлерді қоспағанда, Қостанай облысының аудандық және облыстық маңызы бар қалаларына 1 500 000 (бір миллион бес жүз мың) теңге мөлшерінде.".
2) мынадай мазмұндағы 2-1 және 2-2-тармақтармен толықтырылсын:
"2-1. Жұмысқа жіберілген "Анестезиология және реаниматология ересектердің, балалардың", "Акушерия және гинекология ересектердің, балалардың", "Неонатология", "Педиатрия" мамандықтары бойынша дәрігерлерге облыстық бюджет қаражаты есебінен әлеуметтік қолдау көрсету мөлшерін айқындалсын:
1) Қостанай облысының ауылдық жеріне және кенттеріне 5 000 000 (бес миллион) теңге мөлшерінде;
2) Қостанай облысының аудандық және облыстық маңызы бар қалаларына 3 500 000 (үш миллион бес жүз мың) теңге мөлшерінде.
2-2. Жұмысқа жіберілген "Кардиология ересектердің, балалардың", "Онкология", "Онкология және гематология балалардың", "Онкология радиациялық", "Онкология химиотерапевтік", "Инфекциялық аурулар ересектердің, балалардың", "Психиатрия ересектердің, балалардың", "Фтизиатрия ересектердің, балалардың", "Гастроэнтерология ересектердің, балалардың", "Патологиялық анатомия", "Нефрология ересектердің, балалардың", "Аллергология және иммунология ересектердің, балалардың", "Гематология ересектердің", "Физикалық медицина және реабилитация ересектердің, балалардың" мамандықтары бойынша дәрігерлерге облыстық бюджет қаражаты есебінен әлеуметтік қолдау көрсету мөлшері айқындалсын:

О внесении изменения и дополнений в решение маслихата от 9 октября 2020 года № 543 "Об определении Правил и размера оказания социальной поддержки медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельской местности и поселках, городах районного и областного значения Костанайской области, за счет средств областного бюджета"
Решение маслихата Костанайской области от 20 апреля 2022 года № 173. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 апреля 2022 года № 27776
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "Об определении Правил и размера оказания социальной поддержки медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельской местности и поселках, городах районного и областного значения Костанайской области, за счет средств областного бюджета" от 9 октября 2020 года № 543 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9499) следующее изменение и дополнения:
1) пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Определить размер оказания социальной поддержки медицинских и фармацевтических работников за счет средств областного бюджета, направленных для работы:
1) в сельской местности и поселках Костанайской области в размере 2 000 000 (два миллиона) тенге, за исключением работников указанных в пунктах 2-1 и 2-2 настоящего решения;
2) в городах районного и областного значения Костанайской области в размере 1 500 000 (один миллион пятьсот тысяч) тенге, за исключением работников указанных в пунктах 2-1 и 2-2 настоящего решения.".
2) дополнить пунктами 2-1 и 2-2 следующего содержания:
"2-1. Определить размер оказания социальной поддержки врачам по специальностям: "Анестезиология и реаниматология взрослая, детская", "Акушерство и гинекология взрослая, детская", "Неонатология", "Педиатрия" за счет средств областного бюджета, направленных для работы:
1) в сельской местности и поселках Костанайской области в размере 5 000 000 (пять миллионов) тенге;
2) в городах районного и областного значения Костанайской области в размере 3 500 000 (три миллиона пятьсот тысяч) тенге.
2-2. Определить размер оказания социальной поддержки врачам по специальностям: "Кардиология взрослая, детская", "Онкология", "Онкология и гематология детская", "Онкология радиационная", "Онкология химиотерапевтическая", "Инфекционные болезни взрослые, детские", "Психиатрия взрослая, детская", "Фтизиатрия взрослая, детская", "Гастроэнтерология взрослая, детская", "Патологическая анатомия", "Нефрология взрослая, детская", "Аллергология и иммунология взрослая, детская", "Гематология взрослая", "Физическая медицина и реабилитация взрослая, детская" за счет средств областного бюджета, направленных для работы:

1) Қостанай облысының ауылдық жеріне және кенттеріне 3 500 000 (үш миллион бес жүз мың) теңге мөлшерінде;
2) Қостанай облысының аудандық және облыстық маңызы бар қалаларына 2 500 000 (екі миллион бес жүз мың) теңге мөлшерінде.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихатының хатшысы С. Ещанов

1) в сельской местности и поселках Костанайской области в размере 3 500 000 (три миллиона пятьсот тысяч) тенге;
2) в городах районного и областного значения Костанайской области в размере 2 500 000 (два миллиона пятьсот тысяч) тенге.".
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Костанайского областного маслихата С. Ещанов