Павлодар қаласының аумағында қалалық қатынастарда жолаушылар мен багажды тұрақты автомобильді тасымалдауға сараланған тарифті белгілеу туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 18 қарашадағы № 1861/3 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 қарашада № 30640 болып тіркелді.
Ескерту. 01.12.2022 бастап қолданысқа енгізіледі - осы қаулының 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19-бабына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласының аумағында қалалық қатынастарда жолаушылар мен багажды тұрақты автомобильді тасымалдауға сараланған тариф келесі мөлшерде белгіленсін:
1) электронды төлем жүйесі арқылы, Интернет желісі және байланыс құрылғысы арқылы жол жүру үшін қолма-қол ақшасыз төлеу кезінде – 100 (жүз) теңге;
2) жол ақысын қолма-қол төлеу кезінде – 200 (екі жүз) теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімдігінің 19.12.2023 № 1803/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2022 жылғы 1 желтоқсаннан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі А. Байханов
"КЕЛІСІЛДІ"
Павлодар қалалық
мәслихаты

Об установлении дифференцированного тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории города Павлодара
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 18 ноября 2022 года № 1861/3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 ноября 2022 года № 30640.
Сноска. Вводится в действие с 01.12.2022 в соответствии с пунктом 3 настоящего постановления.
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дифференцированный тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории города Павлодара в следующих размерах:
1) при безналичной оплате за проезд через систему электронной оплаты, включая посредством сети Интернет и устройств связи – 100 (сто) тенге;
2) при наличной оплате за проезд – 200 (двести) тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата города Павлодара Павлодарской области от 19.12.2023 № 1803/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Павлодара.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 декабря 2022 года.
Аким города Павлодара А. Байханов
"СОГЛАСОВАНО"
Павлодарский городской
маслихат