Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Жалаулы ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 27 қаңтардағы № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 ақпанда № 26717 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Жалаулы ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 31 наурыздағы № 3 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Жалаулы ауылдық округі әкімінің 31.03.2022 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Ақтоғай ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2022 жылғы 18 қаңтардағы № 2-02/18 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ақтоғай ауданы Жалаулы ауылдық округінің Шолақсор ауылында ірі қара малда инфекциялық ринотрахеит ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалаулы ауылдық округінің әкімі А. Медетов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Жалаулинского сельского округа Актогайского района Павлодарской области от 27 января 2022 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 февраля 2022 года № 26717. Утратило силу решением акима Жалаулинского сельского округа Актогайского района Павлодарской области от 31 марта 2022 года № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Жалаулинского сельского округа Актогайского района Павлодарской области от 31.03.2022 № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Актогайского района от 18 января 2022 года № 2-02/18, РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Шолаксор Жалаулинского сельского округа Актогайского района, в связи с выявлением болезни инфекционного ринотрахеита крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жалаулинского сельского округа А. Медетов