Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 21 ақпандағы № 13 "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орын мен ауылдық округтердің әкімі қызметіне кандидаттарды таңдаушылармен кездесулер өткізуге арналғанүй-жай анықтау туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 11 мамырдағы № 110 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 мамырда № 28033 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орын мен ауылдық округтер әкімдеріне кандидаттарды таңдаушылармен кездесулер өткізуге арналған үй-жай анықтау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 21 ақпандағы № 13 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4585 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарды орналастыру үшін орындар осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.";
көрсетілген қаулының 2-тармағы және 2-қосымшасы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.";
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақжар ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақжар ауданының әкімі К. Калиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақжар аудандық
сайлау комиссиясы
Ақжар ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 11 мамырдағы № 110
қаулысына 1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар ауданы әкімдігінің

О внесении изменении и дополнения в постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 21 февраля 2018 года № 13 "Об определении места для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов на территории Акжарского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 11 мая 2022 года № 110. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 мая 2022 года № 28033
Акимат Акжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области "Об определении места для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов на территории Акжарского района Северо-Казахстанской области" от 21 февраля 2018 года № 13 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4585) следующие изменения и дополнение:
заголовок к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Акжарского района Северо-Казахстанской области";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Акжарского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 1 к настоящему постановлению.";
пункт 2 и приложение 2 указанного постановления исключить;
пункт 3 указанного постановления изложить в новой редакции:
"3. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 3 к настоящему постановлению.";
приложение 1 указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
указанное постановление дополнить приложением 3 согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Акжарского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акжарского района К. Калиев
"СОГЛАСОВАНО"
Акжарская районная
избирательная комиссия
приложение 1 к постановлению
акимата Акжарского района
от 11 мая 2022 года № 110
приложение 1 к постановлению
акимата Акжарского района
Северо-Казахстанской области

2018 жылғы 21ақпандағы № 13
қаулысына 1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары
Елді мекен атауы
Орналастыру орындары
1
Талшық ауылы
Ломоносов көшесі 1, Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Ақжар ауданы әкімдігінің "Ақжар мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимаратының жанында
2
Айсары ауылы
Абай көшесі 3, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айсары негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
3
Алқатерек ауылы
Сарыарқа көшесі 1, "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Алқатерек ауылдық округінің мәдениет ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету орталығы" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
4
Ақжарқын ауылы
Первомайская көшесі 1А, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжарқын орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
5
Восход ауылы
Қонаев көшесі 8, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Восход негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
6
Кеңащы ауылы
Алтынсарин көшесі 1, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Кеңащы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
7
Бостандық ауылы
Дружба көшесі 2, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Бостандық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
8
Құлыкөл ауылы
Школьная көшесі 1, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қали Хадесов атындағы Жаңаауыл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
9
Ленинград ауылы
Зеленая көшесі 46, "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Ленинград ауылдық округінің мәдениет ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету орталығы" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
10
Май ауылы
Абай көшесі 5, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Май орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
11
Горьковское ауылы
Гвардейская көшесі 8, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Горький орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
12
Ұялы ауылы

от 21 февраля 2018 года № 13
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Акжарского района Северо-Казахстанской области
Наименование населенного пункта
Места для размещения
1
село Талшык
улица Ломоносова 1, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Акжарского Дома культуры" акимата Акжарского района Министерства культуры и спорта Республики Казахстан
2
село Айсары
улица Абая 3, возле здания коммунального государственного учреждения "Айсаринская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарскогорайона" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
3
село Алкатерек
улица Сарыарка 1, возле здания государственного учреждения "Центр по обеспеспечению деятельности организации культуры Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области"
4
село Акжаркын
улица Первомайская 1А, возле здания коммунального государственного учреждения "Акжаркынская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанскойобласти"
5
село Восход
улица Кунаева 8, возле здания коммунального государственного учреждения "Восходская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
6
село Кенащы
улица Алтынсарина 1, возле здания коммунального государственного учреждения "Кенащынская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанскойобласти"
7
село Бостандык
улица Дружбы 2, возле здания коммунального государственного учреждения "Бостандыкская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
8
село Кулыколь
улица Школьная 1, возле здания коммунального государственного учреждения "Жанааульская средняя школа имени Кали Хадесова" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
9
село Ленинградское
улица Зеленая 46, возле здания государственного учреждения "Центр по обеспечению деятельности организации культуры Ленинградского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области"
10
село Майское
улица Абая 5, возле здания коммунального государственного учреждения "Майская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
11
село Горьковское
улица Гвардейская 8, возле здания коммунального государственного учреждения "Горьковская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
12
село Уялы

30 лет победы көшесі 3, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Сымағұл Сәдуақасов атындағы Ұялы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
Ақжар ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 11 мамырдағы № 110
қаулысына 2-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 21 ақпандағы № 13
қаулысына 3-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Ақжар ауданы мәслихатының депутаттығына үміткерлердің үгіттік материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 18 ақпандағы № 36 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-4-96 болып тіркелген).
2. "Мәслихаттардың депутаттығына, шығып қалғандардың орнына, барлық кандидаттар үшін үгіт-насихат баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды анықтау мен сайлаушылармен кездесулер өткізуге арналған үй-жайларды беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 270 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2368 болып тіркелген).
3. "Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың үгітіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын анықтау және таңдаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жай ұсыну туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 30 мамырдағы № 99 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4212 болып тіркелген).
4. "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Президенттігіне барлық кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар ұсыну туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 106 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5393 болып тіркелген).

улица 30 лет победы 3, возле здания коммунального государственного учреждения "Уялинская средняя школа имени Смагула Садвакасова" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
приложение 2 к постановлению
акимата Акжарского района
от 11 мая 2022 года № 110
Приложение 3 к постановлению
акимата Акжарского района
Северо-Казахстанской области
от 21 февраля 2018 года № 13
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области
1. Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области "Об определении мест для размещения агитационных материалов для кандидатов в депутаты Акжарского районного маслихата" от 18 февраля 2010 года № 36 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-4-96).
2. Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты маслихатов, вместо выбывших" от 18 сентября 2013 года № 270 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2368).
3. Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области "Об определении места для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для проведения встреч с выборщиками кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан" от 30 мая 2017 года № 99 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4212).
4. Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для проведения встреч с избирателями для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан на территории Акжарского района Северо-Казахстанской области" от 29 апреля 2019 года № 106 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5393).