"Атырау облысының әкімшілік-аумақтық бірліктер аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" Атырау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 18 қаңтардағы № 3 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2022 жылғы 26 мамырдағы № 108 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 маусымда № 28345 болып тіркелді
Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Атырау облысының әкімшілік-аумақтық бірліктер аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" Атырау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 18 қаңтардағы № 3 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4882 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысының әкімі С. Шапкенов
Атырау облысы әкімдігінің
2022 жылғы 26 мамырдағы
№ 108 қаулысына қосымша
Атырау облысы әкімідігінің
2021 жылғы 18 қаңтардағы
№ 3 қаулысына қосымша
Атырау облысының карантин режимін енгізе отырып шөптесін өсімдіктерде паразиттік ететін арамсояумен зақымданған алқаптар көлеміндегі карантин аймағы
№ р/с
Ауылдық
округтер атауы
Жер учаскесінің тиесілігі
Зақымданған
алқап,
гектар
Құрманғазы ауданы
1
Бірлік
Босалқы жерлер
30
2
Нұржау

О внесении изменения в постановление акимата Атырауской области от 18 января 2021 года № 3 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории административно-территориальных единиц Атырауской области"
Постановление акимата Атырауской области от 26 мая 2022 года № 108. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 июня 2022 года № 28345
Акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атырауской области от 18 января 2021 года № 3 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории административно-территориальных единиц Атырауской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4882) следующее изменение:
приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауской области С. Шапкенов
Приложение к постановлению
Акимата Атырауской области
от 26 мая 2022 года № 108
Приложение к постановлению
акимата Атырауской области
от 18 января 2021 года № 3
Карантинная зона с введением карантинного режима на территории Атырауской области в объемах зараженных площадей повиликой, паразитирующих на травянистой растительности
№ п/п
Наименование сельских округов
Принадлежность земельного участка
Зараженная площадь, в гектарах
Курмангазинский район
1
Бирликский
Земли запаса
30
2
Нуржауский