"Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандарға лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" Жылыой ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 мамырдағы № 195 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық әкімдігінің 2022 жылғы 20 мамырдағы № 128 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 мамырда № 28171 болып тіркелді
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандарға лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" Жылыой ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 мамырдағы № 195 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3543 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы";
1 – тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.";
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жылыой ауданының әкімі Х. Жамалов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жылыой аудандық
мәслихаты
Жылыой ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 20 мамырдағы
№ 128 қаулысына қосымша
Жылыой ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 18 мамырдағы
№ 195 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандар лауазымдары:
1) әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман;
2) әлеуметтік жұмыс жөніндегі ассистент.
2. Мәдениет саласындағы мамандар лауазымдары:
1) ауылдық маңызы бар мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын басшыcы (директоры);
2) ауылдық маңызы бар мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын бөлім басшысы;
3) музыкалық жетекші;
4) мәдени ұйымдастырушы(негізгі қызметтер);
5) кітапханашы;
6) барлық атаудағы әдістемеші (негізгі қызметтер);

О внесении изменений в постановление акимата Жылыойского района от 18 мая 2016 года № 195 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности"
Постановление акимата Жылыойского района Атырауской области от 20 мая 2022 года № 128. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 мая 2022 года № 28171
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жылыойского района от 18 мая 2016 года № 195 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3543) следующие изменения:
заголовок изложить в новой редакции:
"Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности согласно приложению к настоящему постановлению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жылыойского района Х. Жамалов
"СОГЛАСОВАНО"
Жылыойский районный
маслихат
Приложение к постановлению
Акимата Жылыойского района
от 20 мая 2022 года № 128
Приложение к постановлению
акимата Жылыойского района
от 18 мая 2016 года № 195
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1. Должности специалистов в области социального обеспечения:
1) специалист по социальной работе;
2) ассистент по социальной работе.
2. Должности специалистов в области культуры:
1) руководитель (директор) государственного учреждения и государственного казенного предприятия сельского значения;
2) руководитель отдела государственного учреждения и государственного казенного предприятия сельского значения;
3) музыкальный руководитель;
4) культорганизатор (основных служб);
5) библиотекарь;
6) методист всех наименований (основных служб);

7) дыбыс режиссері.

7) звукорежиссер.