Құрманғазы ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 220-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 желтоқсанда № 31502 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабының 3-тармағының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Құрманғазы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Құрманғазы ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 4 қарашадағы № 460-V "Құрманғазы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3346 болып тіркелген) және аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 474-VІ "Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 4 қарашадағы № 460-V "Құрманғазы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4564 болып тіркелген) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Жугинисов
Құрманғазы аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
23 желтоқсандағы № 220-VII
шешіміне
Құрманғазы ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
теңге
(қосылған құн салығысыз)
Жайлы үйлер
1 тұрғынға (айына)

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Курмангазинскому району
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 23 декабря 2022 года № 220-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2022 года № 31502
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Курмангазинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Курмангазинскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу решения районного маслихата "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Курмангазинскому району" от 4 ноября 2015 года № 460-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3346) и "О внесении изменений в решение районного маслихата от 4 ноября 2015 года № 460-V "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Курмангазинскому району" от 19 декабря 2019 года № 474-VІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4564).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата Б. Жугинисов
Приложение к решению
Курмангазинского районного
маслихата от 23 декабря
2022 года № 220-VII
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Курмангазинскому району
Наименование
Расчетная единица
тенге (без налога на добаленную стоимость тенге)
Домовладения благоустроенные
на 1-го жителя (в месяц)