Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Заңды тұлға мәртебесі бар жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда көрсететін қызметтер үшін тарифтер мөлшерін бекіту туралы" 2017 жылғы 18 сәуірдегі № 94 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 82 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 7 мамырда № 27962 болып тiркелдi
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Заңды тұлға мәртебесі бар жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда көрсететін қызметтер үшін тарифтер мөлшерін бекіту туралы" 2017 жылғы 18 сәуірдегі № 94 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4103 болып тiркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"Түркістан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Сырдария-Түркістан мемлекеттік өңірлік табиғи паркі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі көрсететін қызметтер үшін тарифтер мөлшерін бекіту туралы";
көрсетілген қаулының кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Заңының 10-бабының 2-тармағы 7) тармақшасына сәйкес, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
көрсетілген қаулының 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"Түркістан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Сырдария-Түркістан мемлекеттік өңірлік табиғи паркі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі көрсететін қызметтер үшін тарифтер мөлшері осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 1, 3 қосымшалары алынып тасталсын.

О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 18 апреля 2017 года № 94 "Об утверждении размеров тарифов за услуги, предоставляемые особо охраняемыми природными территориями местного значения со статусом юридического лица"
Постановление акимата Туркестанской области от 29 апреля 2022 года № 82. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 мая 2022 года № 27962
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 18 апреля 2017 года № 94 "Об утверждении размеров тарифов за услуги, предоставляемые особо охраняемыми природными территориями местного значения со статусом юридического лица" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4103) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции:
"Об утверждении размеров тарифов за услуги, предоставляемым коммунальным государственным учреждением "Сырдарья-Туркестанский государственный региональный природный парк" управления природных ресурсов и регулирования природопользования Туркестанской области";
преамбулу указанного постановления изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 7) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "Об особо охраняемых природных территориях", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
пункт 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить размеры тарифов за услуги, предоставляемым коммунальным государственным учреждением "Сырдарья-Туркестанский государственный региональный природный парк" управления природных ресурсов и регулирования природопользования Туркестанской области" согласно приложению 2 к настоящему постановлению.";
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
приложения 1, 3 указанного постановления исключить.

1) қар шанасы
1 бірлік
1 сағат
3 500
2) квадроцикл
1 бірлік
1 сағат
3 500
3) моторлы қайық (1 адам)
1 бірлік
1 сағат
1 820
4) моторлы қайық (4 адам)
1 бірлік
1 сағат
7 277
5) газель NEXT
1 бірлік
1 сағат
8 000
6) мініс ат
1 бірлік
1 сағат
1 850
5
Әуесқойлық (спорттық) балық аулауды жүргізу
1 адам
1 тәулік
195
6
Қызметтер:
1) жол серіктер, экскурсия ұйымдастырушылар, жол нұсқаушылар, кино, бейне және фото таспаларына түсiру
1 топ
(20 адамға дейін)
1 күн
6 540
7
Туристiк соқпақтар, тамашалау алаңдарын, демалу алаңқайларын ұсыну*
1 адам
1 күн
100
Ескерту: * көрсететін қызметтер үшін келесі жеңілдіктерді қарастырады:
-мектеп жасына дейінгі балаларға – тегін;
-мектеп жасындағы балаларға – 50%;
-күндізгі маусымдағы студенттерге - 25%.

1) снегоход
1 единица
1 час
3 500
2) квадроцикл
1 единица
1 час
3 500
3) моторная лодка (1 человек)
1 единица
1 час
1 820
4) моторная лодка (4 человек)
1 единица
1 час
7 277
5) газель NEXT
1 единица
1 час
8 000
6) ездовая лощадь
1 единица
1 час
1 850
5
Любительская (спортивная) рыболовства
1 человек
1 сутки
195
6
Услуги
проводников, экскурсоводов, гидов, по проведению кино-, видео- и фотосъемки
1 группа
(до 20 человек)
1 день
6 540
7
Предоставление туристских троп, смотровых площадок, бивачных полян *
1 человек
1 день
100
Примечание:
* За предлагаемые услуги предусматривает следующие скидки:
-детям дошкольного возраста – бесплатно;
-детям школьного возраста – 50%;
-студентам очной формы обучения - 25%.