Кентау қаласының аумағында cтационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 2022 жылғы 7 қазандағы № 497 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 қазанда № 30130 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) Ішкі сауда қағидаларының 50-1 тармағына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кентау қаласының аумағында cтационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.
2. "Кентау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Кентау
Постановление акимата города Кентау Туркестанской области от 7 октября 2022 года № 497. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 октября 2022 года № 30130
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Кентау согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Кентау" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;

2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Кентау қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Кентау қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Кентау қаласының әкімі Ж. Тасов
Кентау қаласы әкімдігінің
2022 жылғы 7 қазандағы
№ 497 қаулысына қосымша
Кентау қаласының аумағында cтационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Стационарлық емес сауда обьектілерін орналастыру орындары
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
Қызмет саласы
Алатын алаңы (шаршы метр)
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Кентау қаласы, Тұрар Рысқұлов көшесі, № 63 үйдің оң жағында
3
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
9
"Ali market"
2
Кентау қаласы, ШоқанУалиханов көшесі, № 140 үйдің сол жағында
3
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
9
Jihazdar "Báiterek" kilemder
3
Кентау қаласы, С.Сейфуллин көшесі, № 104 үйдің оң жағында
3
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
9
"Қанат" кіші маркеті"
4
Кентау қаласы, С.Сейфуллин көшесі, № 6 үйдің сол жағында
3
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
9
жоқ
5
Кентау қаласы, Қ.Құралбаев көшесі, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Кентау қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Әл-Фараби атындағы № 14 эстетикалық-лингвистикалық бағыттағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында
3
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
9
жоқ
6
Кентау қаласы, Д.А.Қонаев даңғылы, № 74Б ғимаратының сол жағында
3
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
9
кіші маркет "Нұрай"
7
Кентау қаласы, Қ.Құралбаев көшесі, № 79 үйдің оң жағында
3
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
9
жоқ
8
Кентау қаласы, Қ.Құралбаев көшесі, № 28 үйдің сол жағында
3
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
9
жоқ

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Кентау после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кентау.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кентау Ж. Тасов
Приложение к постановлению
Акимата города Кентау
от 7 октября 2022 года № 497
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Кентау
Места размещения нестационарных торговых объектов
Период осуществления торговой деятельности (год)
Сфера деятельности
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
город Кентау, улица Турара Рыскулова, справа от дома № 63
3
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
9
"Ali market"
2
город Кентау, улица Шокана Уалиханова, слева от дома № 140
3
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
9
Мебель "Báiterek" ковры
3
город Кентау, улица С.Сейфуллина, справа от дома № 104
3
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
9
"Қанат" кіші маркеті"
4
город Кентау, улица С.Сейфуллина, слева от дома № 6
3
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
9
нет
5
город Кентау, улица К.Куралбаева, справа от здания коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 14 имени Аль-Фараби эстетико-лингвистического направления" отдела развития человеческого потенциала города Кентау управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
3
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
9
нет
6
город Кентау, проспект Д.А.Кунаева, слева от здания № 74Б
3
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
9
"Нұрай" мини маркет
7
город Кентау, улица К.Куралбаева, справа от дома № 79
3
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
9
нет
8
город Кентау, улица К.Куралбаева, слева от дома № 28
3
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
9
нет