Төлеби ауданы бойынша азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін анықтау туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 11 сәуірдегі № 144 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 25 мамырда № 28209 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 18-бабының 2) тармақшасына, 139-бабының 9-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Төлеби ауданы әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Төлеби ауданы бойынша азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төлеби ауданының әкімі Т. Телгараев
"КЕЛІСІЛДІ"
Төлеби аудандық
мәслихаты
Төлеби ауданының әкімдігі
2022 жылғы 11 сәуірдегі
№ 144 қаулысына қосымша
Төлеби ауданы бойынша азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымының тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 16.01.2025 № 625 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) аудандық Халықты жұмыспен қамту орталығының басшысы;
2) әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультант;
3) ассистент;
4) әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман;
5) қарттар мен мүгедектігі бар күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
6) психолог;
7) диеталық мейіргер;
8) мейіргер.
2. Мәдениет саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын басшысы;
2) мәдени ұйымдастырушы (негізгі қызметтер);
3) кітапханашы;
4) барлық атаудағы суретшілер (негізгі қызметтер);
5) библиограф;
6) барлық атаудағы әдістемеші (негізгі қызметтер);
7) музыкалық жетекші;

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельских населенных пунктах по Толебийскому району
Постановление акимата Толебийского района Туркестанской области от 11 апреля 2022 года № 144. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 мая 2022 года № 28209
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Толебийского района Туркестанской области от 16.01.2025 № 625 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 9 подпунктом 2) Трудового кодекса Республики Казахстан, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Толебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельских населенных пунктах по Толебийскому району, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Толебийского района Т. Телгараев
"СОГЛАСОВАНО"
Толебийский районный
маслихат
Приложение к постановлению
Акимат Толебийского района
от 11 апреля 2022 года № 144
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельских населенных пунктах по Толебийскому району
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Толебийского района Туркестанской области от 16.01.2025 № 625 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Должности специалистов в сфере социального обеспечения:
1) руководитель Центра занятости населения района;
2) консультант по социальной работе;
3) ассистент;
4) специалист по социальной работе;
5) социальный работник по уходу за престарелыми и лицами с инвалидностью;
6) психолог;
7) диетическая сестра;
8) медицинская (ий) сестра (брат).
2. Должности специалистов в области культуры:
1) руководитель государственного учреждения и государственного казенного предприятия;
2) культорганизатор (основных служб);
3) библиотекарь;
4) художники всех наименований (основных служб);
5) библиограф;
6) методист всех наименований (основных служб);
7) музыкальный руководитель;

8) режиссер;
9) хореограф;
10) ұжым (үйірме) басшысы;
11) аккомпаниатор.

8) режиссер;
9) хореограф;
10) руководитель коллектива (кружка);
11) аккомпаниатор.