Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 5 қарашадағы № 34/367-VI "Шығыс Қазақстан облысы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 5 мамырдағы № 15/131-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 12 мамырда № 27982 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2024 жылғы 20 қыркүйектегі № 16/123-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 20.09.2024 № 16/123-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 5 қарашадағы № 34/367-VI "Шығыс Қазақстан облысы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6281 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шығыс Қазақстан облысы бойынша тұрғын үй сертификаттары:
әлеуметтік көмек ретінде қарыз сомасының 10% мөлшерінде, бірақ 1,5 миллион (бір миллион бес жүз мың) теңгеден аспайтын мөлшерде;
әлеуметтік қолдау ретінде қарыз сомасының 10% мөлшерінде, бірақ 1,5 миллион (бір миллион бес жүз мың) теңгеден аспайтын мөлшерде айқындалсын.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
Д. Рыпаков

О внесении изменения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 ноября 2019 года № 34/367-VI "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Восточно-Казахстанской области"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 мая 2022 года № 15/131-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 мая 2022 года № 27982. Утратило силу решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 20 сентября 2024 года № 16/123-VIII
Сноска. Утратило силу решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 20.09.2024 № 16/123-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Восточно-Казахстанской области" от 5 ноября 2019 года № 34/367-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6281) следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Определить размер жилищных сертификатов по Восточно-Казахстанской области:
10% от суммы займа, но не более 1,5 миллиона (один миллион пятьсот тысяч) тенге в виде социальной помощи;
10% от суммы займа, но не более 1,5 миллиона (один миллион пятьсот тысяч) тенге в виде социальной поддержки.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата
Д. Рыпаков