"Риддер қалалық мәслихатының 2020 жылғы 16 қыркүйектегі № 46/8-VI "Риддер қаласы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы"
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 19/8-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 қазандағы № 30054 болып тіркелді
Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Риддер қалалық мәслихатының 2020 жылғы 16 қыркүйектегі № 46/8-VI "Риддер қаласы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін айқындау туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7610 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Риддер қаласы бойынша тұрғын үй сертификаттарын алушылар санаттарының тізбесі айқындалсын:
1) облыс, қала әкімдіктеріне бағынышты мемлекеттік мекемелерде және мемлекеттік кәсіпорындарда жұмыс істейтін:
білім ұйымдарындағы педагогикалық қызметкерлері;
денсаулық сақтау ұйымдарындағы медицина қызметкерлері;
арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетумен айналысатын әлеуметтік қамсыздандыру ұйымдарының қызметкерлері;
мәдениет және спорт ұйымдарындағы мамандандырылған қызметкерлері;
2) халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарының ішінен:
мүгедектігі бар балалар немесе оларды тәрбиелеуші отбасылар;
"Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған көпбалалы аналар немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған, сондай-ақ I және II дәрежелі "Ана даңқы" ордендерімен наградталған көпбалалы отбасылар;
толық емес отбасылар.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Риддер қалалық мәслихатының хатшысы Е. Нужных

"О внесении изменения в решение Риддерского городского маслихата от 16 сентября 2020 года № 46/8-VI "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по городу Риддеру"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 сентября 2022 года № 19/8-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 октября 2022 года № 30054
Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 16 сентября 2020 года № 46/8-VI "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по городу Риддеру" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7610) следующее изменение:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Определить перечень категорий получателей жилищных сертификатов по городу Риддеру:
1) осуществляющие трудовую деятельность в государственных учреждениях и государственных предприятиях, подведомственных акиматам области, города:
педагогические работники в организациях образования;
медицинские работники в организациях здравоохранения;
работники организаций социального обеспечения, участвующие в оказании специальных социальных услуг;
профильные работники организаций культуры и спорта;
2) социально уязвимые слои населения из числа:
семей, имеющих или воспитывающих детей с инвалидностью;
многодетных матерей, награжденных подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получивших ранее звание "Мать-героиня", а также награжденных орденами "Материнская слава" I и II степени, многодетных семей;
неполных семей.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Риддерского городского маслихата Е. Нужных